В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Вручення глюкометрів сімейним лікарям
КЗ ММР Центру первинної медико-санітарної допомоги №5

gluk2

  За останні десять років поширеність цукрового діабету в Україні збільшилася в півтора рази. Вже зараз можна спостерігати таку статистику: СД першого типу в Україні хворіють близько 85 тис. чоловік, а решта (90%) мають діагноз СД другого типу.

   Відмінність полягає в тому, що при СД першого типу клітини підшлункової залози виробляють недостатньо або зовсім не виробляють інсулін. Такі пацієнти лікуються інсуліном, який замінює їх власний.

gluk1

  Як свідчить резолюція ООН, цукровий діабет визнано однією з найбільш загрозливих хвороб в світі. Сьогодні на планеті проживає понад 382 млн чоловік, хворих на діабет. Без об'єднаних і погоджених заходів з подолання епідемії цього захворювання їх кількість досягне 592 млн. до 2035 року.

  Цукровий діабет є одним з найбільш поширених неінфекційних захворювань, близько 4-6% населення розвинених країн страждає від нього.

  Для попередження цукрового діабету в Україні всі лікувальні заклади згідно табелю матеріально-технічного оснащення мають в своєму арсеналі глюкометри (наказ МОЗ України від 26.01.2018р.№148), який є незамінним помічником лікареві.

gluk3

  26.06.2018р. КЗ ММР «ЦПМСД №5» відвідали начальник УОЗ м.Миколаєва - Шамрай І.В. та міський позаштатний ендокринолог – Грачова М.Г. та вручили глюкометри (40 шт.) сімейним лікарям І рівня надання медичної допомоги для контролю та своєчасного попередження захворюваності на цукровий діабет.

Дуже дякуємо !!!

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com