В

а

ж

л

и

в

о

 
 

В рамках проведення Всесвітнього Дня донора 14 червня 2018 року в міській лікарні №5 у відділенні трансфузіології відбувалася благодійна акція з безкоштовної здачі донорської крові.

Діти Діти

Так, протягом цього дня 13 осіб здали донорську кров. Слід зазначити, що окрім населення районів, охочого здати кров, в акції прийняла участь адміністрація лікарні: в. о. заступника головного лікаря з медичної частини Потапенко А.О., заступник головного лікаря з ЕТН та поліклінічної роботи Довбня В.Г., заступник головного лікаря з економічних питань Трофименко С.М.; оператор комп’ютерного набору КЗ «ЦПМСД №7» - Дубчак М.І.

DayDonMl51

 

Також, в заході прийняв участь почесний донор України – Хроненко М.Б. працівник ООО МСП «Ніка-Тера», на рахунку якого 80 кровоздач  з 1989 року.

В результаті благодійної здачі крові було заготовлено близько 7 л.  консервованої донорської крові, яка вкрай необхідна для надання екстреної кваліфікованої медичної допомоги тяжкохворим.

Адміністрація міської лікарні №5 та колектив відділення трансфузіології щиро вдячні кожному донору за кожну краплину безкорисно зданої Вами крові на допомогу хворим, яким вона так необхідна. Сподіваємось, що на цьому кроці благочинна допомога не закінчиться.

Продовжуйте добру справу в допомозі ближньому!!!

В. о. головного лікаря О.В. Терентьєва

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com