В

а

ж

л

и

в

о

 
 

plan

      13 грудня 2017 року секретарем Миколаївської міської ради Казаковою Т.В., головою комісії міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту Мотузом С.В. та начальником УОЗ ММР Шамрай І.В. було проведено аудит умов перебування та лікування хворих в неврологічному відділенні МЛ №1 м. Миколаєва.
      В зв’язку з тим, що неврологічне відділення МЛ №1 знаходиться в непридатному для виконання своїх завдань приміщенні, та побудоване ще в 1895 році, а в МЛ №3 є в наявності вільні площі та вже функціонує неврологічне відділення, планується створення на цій базі повноцінного неврологічного відділення.


      В зв’язку з реформуванням галузі охорони здоров’я міста та формуванням госпітальних округів, а також з метою покращення надання медичної допомоги жителям міста та області передбачається створення госпітального округу №3, до якого ввійдуть Очаківський, Миколаївський, Березанський, Снігурівський, Новоодеський, Вітовський райони та м. Миколаїв.
В межах госпітального округу планується відкрити дві лікарні інтенсивного лікування: на базі ЛШМД та на базі МЛ №3, за якими будуть закріплені жителі районів області.
      В планах на 2018 рік є реорганізація двох хірургічних відділень: одне з яких буде знаходиться на базі ЛШМД, інше – на базі міської лікарні №3.В хірургічне відділення міської лікарні №3 для підсилення ургентної хірургічної служби буде переведена частина хірургічних ліжок з ЛШМД. Ці відділення будуть надавати почергово в повному об’ємі всі види ургентної хірургічної допомоги населенню та лікувати планових хворих.
      В 2018 році передбачається виділення бюджетних коштів для реорганізації хірургічних відділень ЛШМД, МЛ №3 та неврологічного відділення та забезпечення їх необхідним обладнанням.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com