В

а

ж

л

и

в

о

 
 

kir2

  25 червня 2018 року відбулася робоча  зустріч першого заступника  міського голови Володимира  Криленко та начальника управління охорони здоров’я  Миколаївської  міської  ради  Ірини Шамрай з представниками Міжнародної гуманітарної медичної некомерційної організації «Лікарі без кордонів»,  яку  представляли  новий голова Місії в Україні Грігор Сімонян, голова відділу реалізації гуманітарних програм у Женеві Маріано Луйлі, координатор проекту у Миколаєві Андреа Ізенеггер, помічник голови Місії Анастасія Салюк, помічник координатора Миколаївського проекту Світлана Андрєєва.

kir1

  Підчас заходу було обговорено стан реалізації Програми з обстеження та лікування вірусного гепатиту С, яка з 2017 року діє в Миколаївській області . Володимир Криленко тепло привітав наших гостей, відзначивши велике значення для нашого міста та України в цілому діяльності «Лікарів без кордонів». Перший віце-мер розповів про Миколаїв, його історію та актуальні питання розвитку нашого міста. Він звернув увагу на потенціал Миколаєва, зокрема на перспективи розвитку промисловості. Перший заступник міського голови підкреслив, що міська влада приділяє значну увагу зміцненню сфери охорони здоров’я та додав, що розвиток різних галузей Миколаєва дасть змогу активніше наповнювати місцеву казну і, таким чином, більше коштів виділяти на проекти, пов’язані з охороною здоров’я.

kir3

  В свою чергу, пан Маріано Луйлі розповів про організацію «Лікарі без кордонів», підкресливши, що вона веде свою діяльність в понад 70 країнах світу, де реалізуються проекти у сфері охорони здоров’я. Що стосується проекту, який втілюється у життя в Миколаївській області, то в його межах медична допомога надається пацієнтам, які страждають важким захворюванням - вірусним гепатитом С. За словами пані Андреа Ізенеггер, планується надати допомогу 1 тисячі осіб, 750 з яких – хворі зко-інфекцією ВІЛ. Обстеження та лікування відбувається на базі Миколаївського обласного центру паліативної допомоги та інтегрованих послуг. Вона також зазначила, що завтра планується підписання меморандуму про співпрацю з Миколаївським обласним наркологічним диспансером. Передбачається, що робота в межах даного документу розпочнеться вже з вересня поточного року. Додатково було повідомлено про позитивне вирішення питання забезпечення закладів охорони здоров’я міста вакцинами проти гепатиту С у кількості 750 доз.

kir4

  Також вона повідомила, що28 липня весь світ відзначатиме Міжнародний день боротьби з гепатитом. У цей день у виставковій залі Миколаївського міського палацу культури та мистецтв на вулиці Соборній відбудеться виставка документальних фото історій людей, які живуть з гепатитом С. Фотографії були зроблені в нашій області. Андреа Ізенеггер запросила керівництво міста відвідати цей захід. Також виставка буде відкрита для всіх бажаючих її переглянути.

kir6

 Перший заступник міського голови Володимир Криленко подякував організації «Лікарі без кордонів» за допомогу, яку її фахівці надають мешканцям нашої області, відзначивши, що місто всіляко сприятиме реалізації проектів, що відбуваються під їх егідою.

kir7

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com