В

а

ж

л

и

в

о

 
 

    У середу, 16 травня, міський голова м. Миколаєва Олександр Сєнкевич провів виїзну робочу нараду, присвячену стану будівництва травмпункту на території МЛШМД.

111 222

    На нараді були присутні начальник УОЗ ММР Шамрай І.В., заступник начальника УОЗ ММР Фаюк В.В., заступник начальника УОЗ ММР з фінансово-економічних питань Яковлєва В.В., головний лікар МЛШМД Демянов О.Є., представники підрядника та проектувальника.

333 444

    Мер відмітив що будівництво даного об’єкту не надто просунулось з того часу, як він в останнє його інспектував та чітко висловив свою позицію: з підприємствами, які не дотримуватимуться термінів та інших зобов’язань, вказаних у договорі, договірні відносини будуть розірвані.

555 666 777

    Підрядник повідомив, що термін дії договору – грудень 2019 року, та планується здати об’єкт завчасно, у поточному році, за умови наявності достатнього фінансування та злагодженої роботи з проектантом. У новому травмпункті будуть спеціальні медичні панелі та стелі, сучасна система вентиляції, наливні поли, оздоблення, яке відповідає вимогам часу. Стан готовності об’єкта - 60%. Зовнішні роботи (фасад і покрівля) будуть завершені протягом двох місяців, потім розпочнеться внутрішнє оздоблення.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com