В

а

ж

л

и

в

о

 
 
PidNar4 1 PidNar4 2

      В закладах охорони здоров’я міста продовжуються медичні наради за підсумками роботи в минулому році.
18 січня 2018 року медична нарада відбулася в міській дитячій поліклініці № 4, на якій обговорювалися результати діяльності закладу в 2017 році.

 

      У заході приймали участь: начальник відділу охорони материнства та дитинства управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Заміхановська В.В., головний лікар міської дитячої поліклініки № 4 Щедрова Т.В., заступник головного лікаря з медичної частини Губіна Л.Л., завідуючі відділеннями та медичні працівники лікувального закладу.
У своєму виступі з підведення підсумків роботи міської дитячої поліклініки №4 за 2017 рік головний лікар Щедрова Т.В. доповіла про лікувальну, профілактичну, фінансову та господарську діяльність закладу і висвітлила основний план дій працівників поліклініки на 2018 рік.
      З доповіддю про основні статистичні показники діяльності дитячої поліклініки виступила заступник головного лікаря з медичної частини Губіна Л.Л..
      Аналіз роботи дошкільно-шкільного відділення у 2017 році був висвітлений у виступі завідуючої відділенням Юрченко О.О.
Завідуюча відділенням медичної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки № 4 Братченко Н.В. проаналізувала діяльність відділення на принципах «дружнього підходу» до молоді в інформаційно-просвітницькому, профілактичному, лікуваль-но-діагностичному, соціальному напрямках та окреслила план роботи відділення на 2018 рік.
В обговореннях основних питань взяла участь начальник відділу охорони материнства та дитинства управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Заміхановська В.В.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com