В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Медична колегія
управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради
за підсумками  роботи  галузі
за 9 місяців 2017 року 1 P1010434 2

      25 жовтня 2017 року відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста за 9 місяців 2017 року, в якій прийняли участь заступник міського голови Шевченко Євген Валерійович, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Георгієв Павел Васильович, обласний педіатр управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Єфремова Наталя Миколаївна, члени колегії та працівники управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів міста, їх заступники з лікувальної, поліклінічної роботи та дитинства, міські позаштатні фахівці.

2 P1010435 3 P1010436

      На початку роботи колегії присутні привітали з нагородженням Подякою Миколаївської обласної ради з нагоди 80-річчя створення Миколаївської області головного лікаря міської лікарні №3 Олександра Петровича Чеботарьова і лікаря-гінеколога пологового будинку №3, міського позаштатного дитячого гінеколога Хардікову Тамару Анатоліївну.

4 P1010438 5 P1010454

      Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради І. В. Шамрай оголосила присутнім кадрові зміни в закладах охорони здоров'я міста: представлено головного лікаря міської дитячої лікарні №2 Тетяну Анатоліївну Георгієву, яка до останнього часу була керівником обласного дитячого туберкульозного санаторію «Дубки». Також з новим призначенням на посаду виконуючого обов’язки головного лікаря обласної дитячої лікарні привітали Олександра Юрійовича Пліткіна, який обіймав посаду головного лікаря міської дитячої лікарні №2.

6 P1010444 7 P1010446

      В той час були представлені присутнім заступник головного лікаря з медичної частини міської стоматологічної поліклініки Саньков Андрій Вікторович та новий міський позаштатний нейрохірург Сич Сергій Євгенович.

8 Р1010440

      Заступник міського голови Шевченко Євген Валерійович у своєму виступі подякував медикам за роботу, привітав призначених на нові посади та нагороджених Грамотами. В той же час віце-мер звернув увагу керівників медичних установ міста Миколаєва на основні завдання, які потребують виконання та контролю до кінця 2017 року - використання виділених фінансових ресурсів, співпраця з Державним фондом регіонального розвитку, визначення знакових для Миколаєва об'єктів по галузі охорони здоров'я на 2018 рік.

9 P1010450 10 P1010458

      З головною доповіддю «Підсумки роботи галузі охорони здоров’я м. Миколаєва за 9 місяців 2017 року» виступила начальник управління Ірина Валентинівна Шамрай. Присутнім були представлені матеріали по демографічній ситуації в місті, основні показники роботи галузі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та аналогічними показниками по Миколаївській області, а також і в розрізі лікувально-профілактичних закладів міста. Особливу увагу Ірина Валентинівна приділила інформації про стан надання невідкладної допомоги населенню, виконання урядової програми «Доступні ліки», питанням вакцинації населення міста, реформування галузі. Поряд з іншими важливими питаннями Ірина Валентинівна Шамрай поінформувала присутніх, що у зв’язку зі змінами, внесеними до Державного бюджету України на 2017 рік, передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості на загальну суму 4,0 млрд. грн. Наближення медичної допомоги до віддалених населених пунктів є нагальним питанням. Тому управління надало заявку на створення чотирьох амбулаторій: Корениха (дві амбулаторії), Балабанівка та Матвіївка.

11 P1010462

      Начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Павло Васильович Георгієв у своєму зверненні до колег одним з найперших завдань він окреслив боротьбу з корупцією в медичній галузі області.«Робота медичної галузі повинна бути прозорою та максимально зосереджена на інтересах пацієнтів – це було і залишається найголовнішим вектором», - підкреслив він. Також зупинився на питаннях реформування медичної галузі і наголосив що і область, і місто готові до реформування. Чималу увагу Павло Васильович приділив кадровому питанню, необхідності інформувати населення щодо роботи медичної галузі, вести активний інформаційний супровід для створення позитивного іміджу медпрацівників, збільшення довіри населення до лікарів.

12 P1010463 13 P1010465 14 P1010468

      Основні питання роботи акушерсько-гінекологічної та педіатричної служб за 9 місяців проаналізувала у своїй доповіді начальник відділу охорони материнства та дитинства УОЗ ММР Вікторія Василівна Заміхановська. Також виступали завідуючий інфарктним відділенням міської лікарні №1, міський позаштатний кардіолог Ігор Петрович Ковальський та спеціаліст лікувально-профілактичного відділу УОЗ ММР по роботі зі зверненнями громадян Аліна Сергіївна Тимофійшина.

15 P1010469

      Також в роботі колегії прийняла участь обласний педіатр управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Єфремова Наталя Миколаївна.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com