В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Оперативна нарада
управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради

nar1

      12 вересня 2017 року під головуванням виконуючого обов’язки начальника управління охорони здоров’я Фаюка В.В. відбулася оперативна нарада управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради, на яку були запрошені головні лікарі ЛПЗ міста, їх заступники з лікувальної роботи, заступники з поліклінічної роботи, заступники з охорони материнства та дитинства, міські фахівці.

      По першому питанню наради виступила заступник начальника управління охорони здоров’я з фінансово-економічних питань Вікторія Яковлєва, яка ознайомила присутніх зі станом виконання закладами охорони здоров’я міста Урядової програми «Доступні ліки» та основними завданнями, що належить виконати медикам з цього питання найближчим часом.

nar2

      З доповіддю «Про стан виконання плану щеплень серед населення за 8 місяців 2017 року виступила відповідальна за організаційну-методичну та статистичну роботу із вакцинопрофілактики Олена Попова, яка зосередила увагу присутніх не тільки на стані виконання плану щеплень дитячого та дорослого населення міста,важливості профілактики інфекційних захворювань в місті Миколаєві та в цілому в Україні і внесла пропозиції щодо заходів, направлених на покращення цього виду медичної допомоги.
nar3      З доповіддю «Про стан оздоровлення дітей та дорослих в спеціалізованих санаторіях Міністерства охорони здоров’я України та місцевому санаторії «Дубки» виступив міський позаштатний дитячий фтизіатр Борис Нюбін. Доповідач охарактеризував вплив реабілітаційних заходів на покращення здоров’я пацієнтів хворих на туберкульоз, стан використання цього виду допомоги та висвітлив пропозиції щодо заходів,направлених на поліпшення цієї роботи.
nar4      «Про стан організації та надання стоматологічної допомоги дитячому населенню м. Миколаєва за 6 місяців 2017 року» повідомив у своєму виступі головний лікар Миколаївської міської стоматологічної поліклініки, міський позаштатний дитячий стоматолог Євген Смільницький. Він зупинився не тільки на характеристиці стану роботи дитячої стоматології та особливостях лікування дітей, а також на проблемних питаннях, які потребують вирішення.
      По кожному із заслуханих та обговорених на оперативній нараді питань були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com