В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Оперативна нарада
управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради

OpNar1

      13 червня 2017 року під головуванням начальника управління охорони здоров‘я Шамрай І.В. відбулася оперативна нарада управління охорони здоров‘я Миколаївської міської ради, на яку були запрошені головні лікарі ЛПЗ міста, їх заступники з лікувальної роботи, заступники з поліклінічної роботи, міські фахівці.

       На початку роботи начальник управління охорони здоров’я Ірина Шамрай ознайомила присутніх із порядком денним наради, повідомила про кадрові зміни в Миколаївській міській лікарні №4 та представила заступника головного лікаря з медичної частини - Михайлову Тетяну Михайлівну.

OpNar2

      Також у своєму виступіначальник управління охорони здоров‘я ознайомила присутніх з аналізом використання путівок в місцевих санаторіях та звернула увагу на необхідність раціонального їх використання та посилення контролю з боку керівниківлікувально-профілактичних закладів.

OpNar3

      З доповіддю «Про стан надання медичної допомоги хворим гастроентерологічного профілю міста за підсумками роботи в 2016 році та за 3 місяці 2017 року» виступила міський позаштатний терапевт Галина Горбенко, яка висвітлила основні проблеми служби і внесла пропозиції щодо заходів, направлених напокращення цього виду допомоги населенню міста.

OpNar4

      «Стан надання медичної допомоги хворим кардіологічного профілю в місті за підсумками роботи в 2016 році та за 3 місяці 2017 року» проаналізував у своїй доповіді міський позаштатний кардіолог Ігор Ковальський. Він зупинився не тільки на характеристиці основних показників діяльності служби, а також на проблемних питаннях галузі, які потребують вирішення. В обговоренні питання прийняла участь головний лікар міської лікарні №4 Дергунова Л.Ю.

      По кожному із заслуханих та обговорених на оперативній нараді питань були прийняті відповідні рішення.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com