В

а

ж

л

и

в

о

 
 

      17 травня 2017 року  під  головуванням  начальника  управління  охорони  здоров‘я  Шамрай  І.В. відбулася  оперативна  нарада  управління  охорони  здоров‘я  Миколаївської  міської  ради, на  яку  були  запрошені  головні  лікарі   ЛПЗ  міста,  їх  заступники  з лікувальної  справи, заступники  з  поліклінічної  роботи, міські фахівці.

finger3

      На початку роботи, головуюча на нараді Ірина Валентинівна Шамрай повідомила про головні події сьогодення в роботі галузі охорони здоров’я міста та ознайомила присутніх із порядком денним наради.

finger1      З доповіддю «Про стан виконання протихолерних заходів в Україні» виступив міський  позаштатний інфекціоніст В’ячеслав Вікторович Шкляров, який  наголосив, що в країнах Африки, Азії, Південної Америці зареєстровані спалахи холери. На даний час в Ємені оголошено надзвичайний стан із-за спалаху холери. За різними даними кількість заражених складає від 2,7 до 8,5 тис. чоловік, а померлих  50 – 115 чоловік. Вчені зазначають, що прогноз у світі по холері на 2017 рік є неблагополучним.
      Було проаналізовано стан підготовки лікувально-профілактичних закладів міста до роботи на випадок погіршення епідемічної ситуації в місті.

finger2

      «Стан надання медичної допомоги на рак молочної залози, в закладах охорони здоров’я міста, за підсумками роботи в 2016 та в Ι кварталі  2017 років»  проаналізувала  у  своїй   доповіді  міський позаштатний акушер-гінеколог Людмила Борисівна Чинякова,  яка зазначила, що захворюваність на рак молочної залози в місті зросла, зосередив  увагу  присутніх  на  показниках поширеності  та  захворюваності. На оперативній нараді відмічено, що для виявлення раку молочної залози на ранніх стадіях необхідні зусилля, як медиків, так і жителів міста.
      Були прийняті відповідні рішення, в т. ч. необхідність приділити особливу увагу інформуванню населення міста, всієї медичної громади про важливість знання та дотримання скринінгової програми виявлення раку молочної залози прийнятої в Україні.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com