В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Медична колегія

управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради
за  підсумками  роботи  галузі
в 1 кварталі 2017 року

kol3 2017 500 2

       28 квітня 2017 року відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської  міської ради  за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста в І кварталі 2017 року, в якій  прийняли участь заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації з материнства та дитинства О. Д. Бабін, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів міста, їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи, міські позаштатні фахівці.

kol3 2017 500 1

      На початку роботи колегії виконуючий обов’язки начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради В. В. Фаюк ознайомив присутніх з порядком денним колегії та кадровими змінами, що відбулися - присутнім були представлені: генеральний директор комунального підприємства «ДП стоматологічної поліклініки №2» - Грабчук І.С., заступник генерального директора з медичної частини КП «ДП стоматологічної поліклініки №2» - Лобода О.М., місткий позаштатний стоматолог - Пєнчук Т.О. та міський позаштатний проктолог - Рябец Д.М.

kol3 2017 500 3

      З доповіддю «Підсумки роботи галузі охорони здоров’я м. Миколаєва за І квартал 2017 року» виступив виконуючий обов’язки начальник управління В. В. Фаюк. Присутнім були представлені матеріали по демографічній ситуації в місті, основні показники роботи галузі в порівнянні з аналогічним періодом минулого року та аналогічними показниками по Миколаївській області, а також і в розрізі лікувально-профілактичних закладів міста. Особливу увагу Віктор Володимирович приділив інформації про стан виконання урядової програми «Доступні ліки».

kol3 2017 500 4

      З підсумками роботи по наданню медичної допомоги жінкам та дітям за 3 місяці 2017 року ознайомила присутніх начальник відділу з охорони материнства та дитинства управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради В. В. Заміхановська, приділивши значну увагу профілактиці патології пологів, диспансеризації та оздоровленню дітей, взаємодії лікувально-профілактичних закладів та закладів з опіки за дітьми та сім’єю.

kol3 2017 500 5

      З аналізом роботи закладів охорони здоров’я м. Миколаєва за І квартал 2017 року виступив начальник лікувально-профілактичного відділу управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради А. В. Бабін, який провів цікаве та цілеспрямоване порівняння диспансерної роботи закладів первинної та вторинної ланки медико-санітарної допомоги, а також, звернув увагу на те, який вплив в кожному конкретному випадку має укомплектованість кадрами та заходи з оптимізації ліжкового фонду на якість роботи лікувально-профілактичних закладів. Наприкінці виступу Анатолій Володимирович висвітлив інформацію робочої групи Кабінету Міністрів України щодо переводу закладів охорони здоров’я бюджетної сфери фінансування в комунальні некомерційні підприємства та переваги такого переходу.

kol3 2017 500 6

      Про конкретні кроки переходу лікувально-профілактичних закладів на нову систему фінансування розповіла присутнім заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради В.В. Яковлева.
У своєму виступі заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації О. Д. Бабін наголосив на продовженні роботи щодо профілактики вроджених аномалій у дітей та розповів присутнім про особливості створення госпітальних округів в Миколаївській області.
      По всім обговореним питанням були сформульовані та прийняті до відпрацювання відповідні рішення.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com