В

а

ж

л

и

в

о

vid2

      16.01.2018 року з робочим візитом міську лікарню №5 (Вітовська ЦРЛ) відвідали начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. та міський позаштатний акушер-гінеколог управління Чинякова Л.Б.
      В ході зустрічі велику увагу приділено вагітним, породіллям, дітям; були відвідані гінекологічне та пологове відділення, інші структурні підрозділи – протитуберкульозний, психіатричний, інфекційні кабінети, стоматологічна поліклініка.
      В конференц-залі міської лікарні №5 Шамрай І.В. провела робочу нараду з медпрацівниками про перспективи подальшого функціонування лікарні, вислухала фахівців відділень та служб.
      Начальник управління охорони здоров’я намітила провести 01.02.2018 року підсумкову медичну раду за результатами роботи 2017 року щодо надання медичної допомоги населенню, проведення реформування галузі охорони здоров’я району (робота в даному напрямку продовжується) та завдання на 2018 рік.


Звіт галузі «Охорона здоров’я»
за 2017 рік та план на 2018 рік

zvit

      Важливим напрямком роботи є реалізація міської галузевої програми розвитку «Охорона здоров'я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки, завдяки якій відбулось поліпшення якості медичних послуг та збільшилась увага міської влади до сфери охорони здоров'я.
      Мережа установ, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я складається з 20 закладів, в тому числі: 5 лікарень, з них 1 дитяча; 3 пологових будинки; 3 поліклінічні заклади; 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги в складі яких функціонує 39 сімейних амбулаторій; міська стоматологічна поліклініка та центр медичної статистики.
      Відповідно до міської галузевої програми розвитку “Охорона здоров'я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки за рахунок коштів міського бюджету забезпечується утримання міського протитуберкульозного диспансеру, як закладу, що надає амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню міста з метою профілактики виникнення та розповсюдження туберкульозу серед мешканців міста.
     Протягом 2017 року відбулися наступні зміни в структурі закладів охорони здоров’я міста:

Детальніше...


Управління охорони здоров’я

Миколаївської міської ради

„ПОГОДЖЕНО”

Заступник

міського голови 

 

______________ Є.В.Шевченко

„___”____________2017р.

„ЗАТВЕРДЖЕНО”

Начальник управління

охорони здоров’я

Миколаївської міської ради

____________ І.В.Шамрай

„___”____________2017р.

ПЛАН РОБОТИ

управління охорони здоров’я

 Миколаївської міської ради

на ІІ півріччя  2017 року

м. Миколаїв

Детальніше...


rabMeet5

      21 червня в управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської радивідбулася зустріч медичних працівників міста з батьками дітей-інвалідів, представниками громадських організацій інвалідів.

Детальніше...


Функції, виконання конкретних задач управління

та роль управління в структурі виконавчих органів

Миколаївської міської ради.

Детальніше...


Grafik2015 0002

Grafik2015 0001


bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

Joomla templates by Joomlashine