В

а

ж

л

и

в

о

 
 

    Управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради є структурним підрозділом виконавчих органів Миколаївської міської ради.

     В рамках реалізації плану реформування сфери охорони здоров'я з метою покращення доступності та якості надання медичної допомоги населенню міста, рішенням сесії Миколаївської міської ради створено 7 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, як юридичні особи зі структурними підрозділами сімейними амбулаторіями, шляхом розмежування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги та модернізації існуючих закладів охорони здоров'я міста Миколаєва.

     Первинну медичну допомогу мешканцям міста надають 7 ЦПМСД та 39 сімейних амбулаторії.

     Спеціалізовану медичну допомогу 2-го рівня в місті надають: 4 міські лікарні для дорослих, міська дитяча лікарня, 3 пологових будинки, 2 дитячі поліклініки другого рівня, міський протитуберкульозний диспансер, міська стоматологічна поліклініка.

01

Рентген апарат МДП 4

Для покращення лікувально-діагностичного процесу в лікувальних закладах міста введено в експлуатацію магнітно-резонансний томограф, сучасне лабораторне обладнання, новітні рентгенологічні комплекси, діагностичне обладнання (апарати УЗД, фібро гастроскопи та інше), фізіотерапевтичне обладнання. Стаціонари міста отримали реанімаційне обладнання, в тому числі й нові апарати штучної вентиляції легень, стаціонарний літотриптор експертного класу, лазер хірургічний урологічний, лазер загально хірургічний, апарат лазерний для літотрипсії.
01 За бюджетний рахунок придбаний операційний мікроскоп для нейрохірургічного відділення міської лікарні швидкої медичної допомоги вартістю 2 млн. 25 тис. грн.. Обладнання забезпечить роботу нейрохірургічної операційної згідно існуючих стандартів та дозволить значно розширити спектр оперативних втручань на головному та спинному мозку, що в свою чергу покращить якість оперативних втручань та зниження летальності хворих. МЛШМД – перший медичний заклад в Миколаївській області, який отримав сертифікат відповідності міжнародним стандартам контролю системи управління якістю ISO 9001:2009

02

03

МЛЗ ЕКГ апарат mirror heart МЛ № 3

Фіброгастроскопічне діагностичне обладнання ЦПСМД5

04

05

рентгенологічне відділення, кабінет флюорографії ЦПСМД 4

кабінет ультразвукової діагностики

0003 Для якісного надання медичної допомоги хворим з захворюваннями серцево-судинної системи на базі міської лікарні № 1 відкритий після ремонту реанімаційний блок кардіологічного відділення для хворих на інфаркт міокарда. Медичну допомогу населенню Миколаєва у відділенні надаватимуть 6 лікарів, 26 медсестер і 20 осіб молодшого медичного персоналу. Реанімаційний блок забезпечений сучасним медичним обладнанням
0004 В Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 з жовтня 2014 року започаткована акція 20 числа щомісячно для жителів району обслуговування без направлення лікаря, безкоштовно проводити обстеження молочної залози методом ультразвукового дослідження.

06

07

Лабораторне обладнання в протитуберкульозном диспансере

В Миколаївській міській лікарні №4 відкрили новий кабінет МРТ

08

Палата. Пологовий будинок №1

В рамках реалізації в місті Миколаєві Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства», спрямованого на підвищення якості надання медичної допомоги у сфері охорони материнства і дитинства, оснащено сучасним медичним обладнанням пологові будинки міста, що надасть змогу забезпечити населення доступною висококваліфікованою медичною допомогою, комфортними умовами народження і виходжування дітей.
В пологових будинках міста підготовлені палати сумісного перебування матері та дитини. За минулий рік в цих палатах знаходилось після пологів 97% матерів і дітей .

09

Лапарооперація МЛ- 3

Освоєні і повсякденно застосовуються сучасні операції металлоостеосинеза з гамма-стрижнями з використанням інтраопераційного електронно-оптічного перетворювача (ЕОП). Вживання придбаних операційних навігаційних систем в травматології  дозволило розширити об'єм малоінвазивних втручань у пацієнтів літнього віку з супутньою серцево-судинною і дихальною патологією. Придбання сучасного електрохірургічного коагулятора дозволило розширити можливості лапароскопічних оперативних втручань на жовчних протоках, жовчному міхурі, підшлунковій залозі і при діагностичній лапароскопії. 
У хірургічному відділенні лікарні швидкої медичної допомоги вперше успішно виконано оперативне втручання - гепатікоєюностомії при синдромі Міріззі. У урології вживання операційного ЕОП привело до появи в лікарні нових оперативних втручань, а саме: позаділобковая простатектомія, ретроперітоніоскопічна нефроектомія, слінгові операції при стресовому нетриманні сечі і проведена перша в Миколаєві успішна пластика уретри після її стриктури.
 
09 Успішно працює реабілітаційний центр для дітей в міській дитячій поліклініці № 3, що дає змогу санаторно-курортного оздоровлення дітей з хронічними захворюваннями в межах міста. Лікувальні заклади міста активно приймають участь в наданні допомоги бійцям в зоні АТО (передача автомобілів, медикаментів, перев'язувального матеріалу, одягу, продуктів харчування та інше). На сьогодні забезпечено обстеження та лікування 6713 учасників АТО, біженців з АР Крим, Донецької та Луганської областей в лікувальних закладах міста.

 

      В 2017 році продовжується робота щодо подальшого розвитку первинної ланки шляхом подальшого оснащення лікувальних закладів медичним обладнанням, придбання житла для молодих спеціалістів, підготовки медичних працівників за фахом ЗПСМ.

Оновлено 01/05/2017

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com