В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Державна статистична діяльність проводиться органами державної статистики згідно Закону України № 2614-ХІІ від 17.09.1992р. ,, Про державну статистику’’ та відповідно до завдань, віднесених до її компетенції з використанням статистичної інформації, отриманої  з різних джерел (джерела статистичної інформації  вибираються самостійно органами державної статистики). Органи державної статистики гарантують та забезпечують конфіденційність статистичної інформації (Закон України №2657-ХІІ від 02.10.1992р. ,,Про інформацію’’). Слід зазначити, що під інформацією  розуміються документовані або публічно оголошені відомості про події та явища, що відбуваються у суспільстві, державі та навколишньому природному середовищі. Згідно зазначеного Закону  встановлюються загальні правові основи одержання, використання, поширення та зберігання інформації, закріплюється право особи на інформацію в усіх сферах суспільного та державного життя України, а також систему інформації, її джерела, визначається статус учасників інформаційних відносин, регулюється доступ до інформації та  її охорона.

Державна статистика базується на Законі України № 2614-ХІІ від 17.09.1992р., яка регулює правові відносини в галузі державної статистики, визначає права і функції органів державної статистики, організаційні засади здійснення державної статистичної діяльності з метою отримання всебічної та об’єктивної статистичної інформації щодо економічної, соціальної, демографічної та екологічної ситуації в Україні та її регіонах і забезпечення нею держави та суспільства.
Правовою основою державної статистичної діяльності є Конституція України, Закон України  № 2614-ХІІ від 17.09.1992р. із  змінами та доповненнями, інші  закони України та нормативно-правові акти, які регулюють відносини в галузі статистики, інформації, інформатизації, науково-технічної діяльності, стандартизації, а також міжнародні договори України в галузі статистики, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України. Державна політика в галузі статистики спрямована на створення єдиної системи обліку та статистики на всій території України та її узгодження з міжнародними стандартами і методологією.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com