В

а

ж

л

и

в

о

 
 

DayDefСьогодні Міжнародний День захисту дітей. В цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, якіпоруч. Кожен повинен зробити для своєїдитини свято. Це свято потрібне, щоби люди звернулиувагу, подивилися, щопоруч є діти з їхніми проблемами і потребами. Ми робимо свято, щобипослухатидітей та інколи в них повчитися.

Щороку в перший день літавідзначаєтьсяМіжнародний день захистудітей - прекрасне свято радості та одвічноїнадії. Аджесаме в дітях ми хочемобачитиздійсненнясвоїхмрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли своїродини і рідний край. У малечі не повинно бути нещасливогодитинства, і за цемаємовідповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захистїхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Закликаємоусіхсьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'юкожнедитячесерце, об'єднуватизусиллязарадимайбутнього, і тодімаленькігромадянивиростутьдостойними людьми й неодмінностанутьгордістюУкраїни.

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадяннашоїкраїни – Міжнародний день захистудітей. Водночасце й свято тих, хтозавждипоруч з дітьми, хтопіклується про них і допомагає твердо стати на ноги. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святийобов’язокродини, школи, органіввлади та громадськостіподбати про всебічнийрозвитокінтересів та здібностейукраїнськоїюні, забезпечитиїйналежнийрівеньвиховання і дотримання прав дитинства

Діти - цебезмежнаще не зіпсованащирість і відвертість. Їхмайбутнєзалежитьвід нас. Наше майбутнєзалежитьвід них. Діти - цеангели. Вони не повинністраждативід того, щохтосьвважаєїх чужими. Вони повинніжити в світі, який не знає, щотакежорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такийсвіт разом!

Міжнародний день захистудітейвідзначається 1 червнящороку, а встановленеце свято ще в листопаді 1949-го, ухвалою Ради Міжнародноїдемократичноїфедераціїжінок. День цейпокликанийпривернутиувагусвітовоїспільноти до проблем охорониздоров’ядітей, боротьби з експлуатацієюдитячоїпраці, прав дитини на освіту, дозвілля й захиствідфізичного та психологічногонасилля і багатьохінших. В Україні з 27 вересня 1991 року набулачинностіКонвенція ООН про права дитини, згідно з якоюдержави, якіцюконвенціюпідписали, вживаютьусіхзаходівщодозабезпеченнязахисту прав дитини, зокрема на життя, свободу думки і релігії, навчання та відпочиноктощо. Міжнародний день захистудітейвідзначається в Україні з 1998 року.Деньцейособливий. 1-го червнявідбуваютьсярізноманітні заходи, щопідкреслюютьувагу до дитячих прав і до формуваннягармонійноїособистості. Традиційними стали доброчинніакції, нагороди, призи, Святкуваннявідбуваєтьсяповсюдно. Гучніше у столиці та меншпомітне у провінційнихмісцинах. У державнійполітицінинішньоїУкраїнипроблемизахиступідростаючогопоколіннямаютьпріоритетнийнапрям. Але слідзауважити, щорозв’язання проблем захистудитини, дитинствавіднебезпек, якііснують у сучасномужитті, далекевідідеального.Щороку в перший день літавідзначаютьМіжнародний день захистудітей - свято радості та надії, аджесаме в дітях ми хочемобачитиздійсненнясвоїхмрій і сподівань. У малечі не повинно бути нещасливогодитинства, і за цевідповідальнідорослі.

Міжнародний день захистудітейпокликаний не тільки для веселого святкуваннядітвори, але й нагадуваннясуспільству про необхідністьдотримання та поваги прав дитини, боротьби з експлуатацієюдитячоїпраці, прав дитини на освіту, дозвілля й захиствідфізичного та психологічногонасилля, до проблем охорониздоров'я. Всівищезазначеніпунктице - необхідноїумови для формування гуманного, справедливого і благополучного суспільства. Напередоднівідзначенняцього дня та в цей день в багатьохкраїнахсвітупроходятьблагодійніакції, покликанідопомогти і підтриматидітей-сиріт і інвалідів.

Сьогодніміжнародний день захистудітей! Віднашоїуваги, любові, вихованнязалежить доля дітей. І якщо ми будемороститиїх у добрі, змалечкуоточимоїхлюбов'ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!

Заступник головного лікаря з ЕТН

КЗ ММР «ЦПМСД №5»                                                                           Петрова Г.В.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com