В

а

ж

л

и

в

о

 
 

3828 writing notes idea conference    УОЗ ММР інформує населення міста що Міністерство охорони здоров’я України надає роз’яснення щодо використання медичних форм для зарахування дітей до закладів дошкільної освіти і загальної середньої освіти у зв’язку із скасуванням форми первинної облікової документації № 026/о «Медична карта дитини (для дошкільного та загальноосвітнього навчальних закладів)».

Для відвідування закладу дошкільної освіти лікар-педіатр абосімейний лікар закладу охорони здоров’я, в якому спостерігається дитина,виписує довідку, в якій зазначається: прізвище, ім’я, по-батькові, датанародження, місце проживання дитини; факт того, що дитина здорова і можевідвідувати заклад дошкільної освіти. У разі необхідності лікар може такожзазначити в довідці застереження щодо фізичних навантажень та іншірекомендації медичного характеру. У випадку якщо дитина має певнезахворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законногопредставника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис.Форма первинної облікової документації № ОбЗ/о «Карта профілактичнихщеплень», яка містить усю необхідну інформацію про проведення вакцинаціїчи ревакцинації, здійснення туберкулінових проб, також подається дозакладу дошкільної освіти.
    До закладів загальної середньої освіти батьками або іншимизаконними представниками подається Форма № 086-І/о «Довідка учнязагальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язковогомедичного профілактичного огляду» та Форма первинної обліковоїдокументації №063/о «Карта профілактичних щеплень», яка містить усюнеобхідну інформацію про проведення вакцинації ревакцинації.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com