В

а

ж

л

и

в

о

 
 

korts       З настанням зимового періоду та похолоданням для медиків і населення міста стало актуальним питання захворюваності на гострі респіраторні інфекції та грип.
      Гострі респіраторні інфекції – гостре захворювання, що характеризується одним із чотирьох респіраторних симптомів: кашель, біль у горлі, задуха, гострий нежить і проявляються, підвищенням температури тіла.
      За 49 неділь спостережень ДУ «Миколаївський обласний лабораторний центр Держсанепідемслужби України» захворюваність на грип та ГРВІ в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року нижча на 6,0%. Але при цьому збільшилась кількість госпіталізацій хворих на ГРВІ та грипоподібні захворювання.

      Вкотре управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради інформує, що пріоритетним методом в профілактиці грипу є вакцинація. Матеріальні затрати оправдовують досягнення цілі.

      Станом на 08.12.2017 в місті вакциновано 2470 осіб. Населення вакциноване з різних джерел фінансування: за рахунок коштів, виділених органами місцевого самоврядування, власні кошти та, що особливо хочеться відзначити, що кошти для проведення специфічної профілактики грипу виділили також підприємства та організації.
      А наші співвітчизники та громадяни продовжують хворіти…За 49 тижнів на ГРВІ захворіло 193 481 особа, із них 71,7% діти віком до 17 років.
      Уберегти від грипу себе все ще не пізно, вакцинуватися можна в ЦПМСД міста.

Вакцина проти грипу є в аптечних закладах міста.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com