В

а

ж

л

и

в

о

 
 

      Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради інформує, що згідно наказу від 14.08.2017 р. № 252-Л «Про порядок розміщення на інформаційних стендах у закладах охорони здоров’я інформації щодо наявності лікарських засобів, витратних матеріалів, медичних виробів та харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання, отриманих за кошти державного та місцевого бюджетів, благодійної діяльності і гуманітарної допомоги» в кожному лікувально-профілактичному закладі міста на інформаційних стендах та на сайті управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради (в розділі «Публічна інформація») розміщена та щотижнево оновлюється інформація про наявність лікарських засобів та медичних виробів в закладах охорони здоров’я міста.

infPas1

      При виникненні запитань, рекомендуємо звертатися до адміністрації закладу охорони здоров’я за місцем медичного нагляду та проходження лікування.

infPas2

 infPas4

 

 

 

 

infPas3

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com