В

а

ж

л

и

в

о

 
 

20 квітня - Всеукраїнський день боротьби з меланомою.

    Загальні відомості

    Меланома розвивається з меланоцитів клітин шкіри, які синтезують меланін. Меланін це пігмент, що визначає колір шкіри людини. Пухлина може виникнути в будь-якому віці, починаючи з підліткового. Останнім часом відзначається зростання захворюваності на меланому. На жаль, це дуже небезпечне злоякісне захворювання, яке важко піддається лікуванню і регулярно забирає життя людей. Оскільки в більшості випадків пухлина локалізується на шкірі, шляхом регулярних профілактичних оглядів її не важко виявити на ранніх стадіях, коли ще можливо лікування.

    Причини захворювання

   Причиною будь-якого злоякісного захворювання є пошкодження ДНК клітин, яке відбувається під дією різних факторів зовнішнього середовища.
До факторів ризику розвитку меланоми відносяться:
  - спадкова схильність;
  - надлишкова інсоляція;
  - наявність великої кількості родимок (невусів) - доброякісних пігментних утворень на шкірі;
  - світлий колір шкіри, руде волосся.

NoteBookVsPapers    Підписати декларацію із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром може кожна людина, яка постійно проживає в Україні, незалежно від місця реєстрації. Якщо у вас немає паспорта громадянина України, ви можна подати інші документи, передбачені законодавством.

    Якщо немає можливості подати паспорт громадянина України, щоб підписати декларацію про вибір лікаря, будь-яка людина, що має право на проживання на території України, може подати один із документів:

 park1   Хвороба Паркінсона — це прогресуюче захворювання нервової системи людини. Названо це захворювання в честь відомого лікаря Джеймса Паркінсона, який зробив ще в далекому 1817 році вперше опис цієї недуги. Хоча це нервове захворювання було відомо з давніх античних часів.

    В 1877 році невролог Шарко більш повно описав клінічні прояви захворювання та запропонував назвати його хворобою Паркінсона.
    Хвороба Паркінсона одна з самих частих форм первинних хронічних нейродегенеративних захворювань.
    У віці після 65 років цією недугою страждає 1% вікової популяції, у віці після 80 років захворювання зустрічається у 3-4% населення. Найбільш часто перші симптоми захворювання реєструються у віці 42-52 роки. Слід підкреслити, що не дивлячись на традиційну уяву про вікозалежний характер захворювання Паркінсона, випадки захворюваності в більш молодому віці вже давно не рідкість: вважається, що приблизно кожен десятий пацієнт хворіє Хворобою Паркінсона у віці до 50 років, а кожен двадцятий – до 40 років.

inter1      З 1 квітня 2018р. починається національна кампанія з вибору лікаря.
      Для того, щоб обрати лікаря (терапевта, педіатра, сімейного лікаря) Вам необхідно звернутися до лікувального закладу де працює лікар, місце Вашої реєстрації не має значення.
      КЗ ММР «ЦПМСД №5» який розташований за адресою вул. Адміральська, 38 має в своєму складі 4 сімейні амбулаторії:

 - Перелік документів необхідних для підписання декларації:
 - Список лікарів по кожній амбулаторії:

«Здоров’я для всіх!»

4018 likar pacient    Під таким гаслом цьогоріч 7-го квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування Всесвітнього дня здоров’я приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я, відомої нам під абревіатурою ВООЗ. Статут ВООЗ було прийнято 7-го квітня 1948-го року, тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я і виникла ідея проводити це міжнародне свято.

    У цей день традиційно обговорюються найбільш важливі проблеми охорони здоров’я, проводяться заходи, які мотивують людей вести здоровий спосіб життя та приділяти більше уваги профілактиці захворювань.

Кожному потрібен лікар

http://moz.gov.ua/uploads/thumb/0/article_preview/4121-pexels_photo_207962.jpeg  За даними ВООЗ, майже третина усіх смертей у світі відбувається внаслідок серцево-судинних захворювань. Чверть дорослих українців знаходиться під потенційною загрозою серцевого нападу. Водночас, у 80% випадків серцево-судинним захворюванням можна запобігти, змінивши свій спосіб життя.

  Про те, як зберегти здоров’я серця, розповідає Максим Соколов, інтервенційний кардіолог, провідний науковий співробітник відділення Інтервенційної кардіології Державної установи «Національний науковий центр «Інститут кардіології ім. академіка М.Д. Стражеска» НАМН України

girl      24 березня за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров‘я відзначається Всесвітній день боротьби з туберкульозом.

      Прийнята ВООЗ програма передбачає покінчити з цією хворобою до 2035 року. Проте поки що Україна перебуває серед світових лідерів за поширенням туберкульозу і його стійкої до ліків форми.

      Туберкульоз сьогодні - це вже не хвороба маргіналізованих верств населення, а небезпека, яка стосується кожного. Наразі Україна - на другому місці в Європі за захворюваністю на туберкульоз (із розрахунку кількості хворих на 100 000 людей). На першому - Росія. Майже кожен четвертий випадок туберкульозу в Україні - це мультирезистентний туберкульоз (МРТБ). За кількістю хворих із такою формою туберкульозу ми є одним зі світових лідерів. Крім того, кожен п'ятий хворий на туберкульоз є носієм ВІЛ.

    Чому в Україні склалась така ситуація, чому хворобу досі не вдається спинити вакцинацією та як уберегтись від туберкульозу?

http://moz.gov.ua/uploads/thumb/0/article_preview/4018-likar_pacient.jpg   Уже у квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів, заклади яких підключились до електронної системи охорони здоров’я. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу». Цей Порядок набере чинності найближчим часом, коли його погодять центральні органи виконавчої влади.

Для чого підписувати декларацію з лікарем?

   Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

  Водночас, декларація не є юридичним документом і не підписується «раз і назавжди»: ви зможете укласти декларацію з іншим терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем. У такому випадку не треба скасовувати попередню декларацію – достатньо просто укласти нову декларацію з обраним лікарем, а зміни автоматично зафіксуються у системі.

Відповідаємо на поширені питання про вибір лікаря

http://moz.gov.ua/uploads/thumb/0/article_preview/4040-dokumenti_direktorati_moz.jpeg   Розповідаємо, де взяти бланки декларацій і хто їх заповнюватиме, чи потрібно попередньо записуватись на підписання декларації і які документи треба мати з собою.

Коли будуть бланки декларацій у мого лікаря?

   Для підписання декларації бланки не потрібні: уповноважена особа медзакладу вносить дані в електронну систему. Після цього уповноважена особа роздруковує із системи примірники декларації, а пацієнт їх перевіряє і підписує. Уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я».

  Зверніть увагу, що підписати декларації можна лише з лікарями, заклади яких підключились до системи «Електронне здоров’я» (список підключених закладів можна переглянути тут: https://portal.ehealth-ukraine.org/divisions.html#/. Щодня до системи приєднуються нові медзаклади.

До уваги застрахованих осіб та членів їх сімей!

ПОСТАНОВОЮ ПРАВЛІННЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД 13.07.2017 РОКУ №39 ЗАТВЕРДЖЕНО

Новий Порядок направлення застрахованих осіб на лікування у реабілітаційні відділення санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм  за  рахунок коштів Фонду соціального страхування України

З 1 січня 2018 року забезпечення застрахованих осіб відновлювальним лікуванням  після перенесених захворювань та травм буде здійснюватися за новим принципом – "гроші ходять за людиною". Відновлювальне лікування здійснюється для застрахованої особи БЕЗКОШТОВНО. Для отримання реабілітаційного лікування застрахована особа самостійно зможе обирати санаторно-курортний заклад відповідного профілю лікування (перелік санаторіїв http://www.fssu.gov.ua/fse/control/main/uk/publish/article/952253 ).

    У всьому світі спостерігається тенденція до збільшення захворюваності на рак. В Україні - більше мільйона онкохворих. Якщо сто років тому хворим на онкологію була кожна 50 людина,то на даний час кожна 5.
    Візуальні форми онкологічних захворювань – це ті онкозахворювання, які можна виявити при огляді.
    До візуальних форм раку належать пухлини губи, порожнини рота, шкіри, щитоподібної залози, ока, грудної залози, зовнішніх статевих органів і шийки матки у жінок, чоловічих статевих органів і передміхурової залози, заднього проходу й нижньоампулярного відділу прямої кишки.
    Первинна профілактика раку - це профілактика, яка залежить від розуміння та зусиль самої людини, це відповідальне та уважне ставлення до свого здоров‘я, здоровий спосіб життя та регулярні своєчасні профілактичні медичні огляди у фахівців, регулярна фізична активність, підвищення стійкості організму до шкідливих факторів.

Asma2

      На базі міського алергокабінету МДП №4 в чергове відбулась астма-школа для батьків. Розглядалось питання профілактики алергічних захворювань на прикладі атопічного дерматиту.

WinterFreeze    За інформацією з регіональних центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, за минулу добу госпіталізовано 76 українців, які постраждали внаслідок переохолодження та обмороження. З 20 грудня минулого року до сьогодні  до закладів охорони здоров’я звернулось 1915 людей, госпіталізовано 1727. За цей період внаслідок переохолодження померло 169 людей.

    Нагадуємо про правила поведінки у морозну погоду та що робити при переохолодженні та обмороженні.

CanCheck Up2    Більшість форм раку можна вилікувати на початкових стадіях. Наприклад, рак молочної залози на I стадії виліковний у 95% жінок. Натомість кожній четвертій жінці в Україні рак грудей діагностують вже на ІІІ-ІV стадії, коли ефективність лікування значно знижується. Схожа ситуація і зі здоров'ям чоловіків: у 21% випадків рак простати виявляють вже на метастатичних стадіях. 

    Разом з Національним інститутом раку пропонуємо анкети, які допоможуть звірити, які обстеження і як часто варто проходити, щоби зберегти своє здоров’я.

Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради
звертається до всіх жителів міста, до небайдужих городян.

pb2 3

          В останній час в ЗМІ все частіше з’являється інформація про страшні випадки, коли матері з різних причин лишають напризволяще своїх новонароджених дітей, або ще гірше – на смітниках знаходять їх померлі тіла.

          В нашому місті в усіх пологових будинках та в міській дитячій лікарні №2 функціонують «Віконця життя», в яких жінки, які опинилися в складних життєвих обставинах можуть лишити новонароджену дитину, яка потрапить в турботливі руки медпрацівників та отримає надію на життя, при цьому матері не потрібно повідомляти про себе чи надавати іншу інформацію про себе та дитину.

Інформація про сімейних лікарів і лікарів-педіатрів:
район обслуговування комунального закладу ММР «ЦПМСД №3»

Сімейна амбулаторія №1 вул. Погранична 22 тел. 47-52-45, 47-56-04 ;
Завідувач амбулаторією : Ворона Олена Петрівна

П. І. Б

лікаря

Стаж роботи

категорія

Район обслуговування

Авдеева Тетяна Василівна

40 Не має 8 Березня 81-101, 7 Поперечна 2-32, 3-7, 8 Поперечна 2-22, 1-9, Шосейна 74-86, 71-83, Котовського 28, 33-37, Г. Гонгадзе 34-40, Водопровідна 46-56, 27-31, Образцова 1-3, Защука 25-35, Корабелів 7-11, 10-12, Лягіна 38, 38а, Погранічна 1-3, 20-34, Защука 1-23, 2-32,

Колянчикова Галина Володимирівна

38 Перша Водопровідна 37, 58-70, 8 Березня 103-105а, Фрунзе 88-128, 85-113, 9 Поперечна 2-14, 1-3а, Декабристів 61-69, Погранічна 2-18, Андреева 17а, Будьоного 25-33, 26-42, Декабристів 27-39, Дунаева 25-37, 28-32, Пушкінська 53-61, 42-50, Фалеевська 43-53, 30-38, Чкалова 25-31
Федюніна Світлана Леонідівна 41 Не має Образцова 2а-16, Декабристів 50-56, Лягіна 40-42, 55-67а, Комкова 10-14, 15-33, Пров. Промисловий 2-12, 1-13, Новосельська 1, 1а, Пров. Корабелів 4-16а, 3-19, Фалеевска 77-91, Фалеевська 40-48а, Декабристів 40, Левадовська 16-32, 15-23, Сидорчука 10-14, 9-27, Пров. Суднобудівний 14-22, Дмитріева 1-23, Кузнечна 2-22, 1-15, Лескова 2-18, 1-13,
Бічуч Світлана Василівна 44 Перша Пушкінська 66, 66а, Будьоного 35-39, 44, Дунаева39-45, Защука 34-40, Корабелів 1-5, 2, Лягіна 35-41, 30-36, Радянська 40, Чкалова 33, Пушкінська 49-51, 38-40, Андреева 1-17, 2-26, Дунаева 1-23, 2-26, Просп. Центральний 27-29, 26а-32, Рюміна 15-19, Чкалова 1-23, Будьоного 1-23, 2-24, Пушкінська 63-71, 52-64, Фалеевська 55-75,

Петручок Лариса Тимофіівна

35 Перша 7 Поперечна 2-32, 1-7, 8 Березня 81-105а, 8 Поперечна2-22, 1-9, 9 Поперечна 2-14, 1-3а, Андреева 2-26, 1-17, 17а, Будьоного 2-44, 1-41, Водопровідна 48-70, 27-37, Декабристів 40-58, 27-69, Дмитріева 1-23, Дунаева 2-32, 1-45, Защука 2-40, 3-35, Комкова 10-14, 15-33, вул. Корабелів 2-12, 1-11, пров. Корабелів 4-16, 16а, 3-19, Котовського 28, 33-37, Левадівська 16-32, 15-23, пр. Центральний 27-29бб Лескова 2-18, 1-13, Лягіна 30-42, 35-67, Новосельська 1, 1а, Образцова 2а-16, 1-3, Г. Гонгадзе 34-40, пров. Промисловий 2-12, 1-13, Соборна 40, Пушкінська 38-66, 66а, 49-71, Рюміна 4, 15, 19, Сидорчука 10-14, 9-27, Кузнецька 2-22, 1-15, пров. Суднобудів- ників 12, 12а-22, Фалеевська 30-48, 43-91, Шосейна 74-128, 71-113, Погранічна 2-34, 1-9, Чкалова 1-33

 

 

 

 

Сімейна амбулаторія №2, вул. Декабристів 23 а т. 36-11-59
Завідувач амбулаторією: Яровенко Ольга Генадіївна

П. І. Б

лікаря

Стаж роботи

категорія

Район обслуговування

Шашков Сергій

Ілліч

 42 Сімейний лікар

Пушкинська 12-30;11-39; Фалеевська 14-24; 9-35; Декабристів -

7-21;12-36; Соборна 3-9; Лягіна 10-20; 7-27; Пр. Центральний 68-76; Ад. Макарова 40-58; 25-41; шевченко 42-64; 45-61; Потьомкинська 30-50; 41-65; В. Морська 47-65;

Панюк Людмила Миколаївна  33 Сімейний лікар Соборная 10-12;13; Лягіна 26;26а;29а; Декабристів 38/1; 38/2; 23а -25; Фалеевска 26-28;37-41; Пушкинська 32-36; 41-47; М. Морська 27-39; Московська 42-52; 39-57а. Пр. Центральний 31-91; Чкалова 2-44; Севастопільска 2-26; 3-21;
Сербулова Галина Олександрівна  30 Сімейний Лікар В. Морська 67-107; Потьомкинська 52-116; Шевченко 64а-80; 63-81; Ад. Макарова 60-62;43; Пр. Центральній 78-98; Соборна 6-8; Московська 13-37; 18-40; М. Морська 17-25; К. Лібкнехта 17-39; 12-22а;Гражданська 9-15; 18-24; Інженерна 5-19; 8-22; Садова 3.
Кохан Ольга Іванівна  26 Лікар педіатр Соборна 13;10-10а-12; Лягіна 29а; 22-26; 26а; Дакабристів 23- 25; 38/1; 38/2; Фалеевська 37-41; 26-28; Пушкинська 41-45; 32-36; Пр. Центральний 31-91; Московська 39-57; 42-52; Севастопільска 3-21;2-26; Чкалова 2-46
Раевська Ольга Борисівна  33 Лікар педіатр Соборна 8;3-9; К. Лібкнехта 12-22; 22а; 17-39; Московська 18-40; 13-37; Пр. Центральний 78-96; Шевченко 64а-74; 61-81; Адм. Макарова 60; Потьомкинська 52-116; 71-115; В. Морська 65-107; Гражданська 18-24; 9-15; Инженерна 6-22; 9-17; Садова 3; М. Морська 10-24; 17-25;
Олейник Лариса Михайлівна  24 Лікар педіатр Пушкинська 12-30; 11-39; Наваринська 12-34; 9-17; Рюміна 2-4а; 1-15; П\К Курерський 2-8; 1-11; Артелерійська 16-22; Пр. Центральний 26-68-76; Шевченко 28-40; 64; 19-43-57; Адм. Макарова 20-42; 58; 9-33-43; Потьомкинська 16-28-50; 21-49-65; В. Морська 33-43-63; Лягіна 7-25; 10-20; Декабристів 12-36; 7-21; Фалеевска 14-24; 9-35;

 

 

Сімейна амбулаторія №3 вул. Шосейна, 128 тел. 47-81-26, 47-69-14
Завідувач амбулаторією : Куденко Тетяна Сергіївна

П. І. Б

лікаря

Стаж роботи

категорія

Район обслуговування

Бахрова

Ірина

Вікторівна

19 років перша

вул. Погранична 74-82

вул. Чкалова 49-75

вул 1 Слобідська 120-122, 95-121Б

вул 2 Слобідська 128-140

вул Садова 52-78, 33-49

вул Кузнецька 83-135

вул Заводська 19-29

вул 3 Слобідська 151-171

вул. Млинна 14-24, 31

Удуд

Валентина Миколаївна

41 рік перша

вул. Погранична 36-50, 13-17, 52-72, 19-29

вул. Сінна 54-72, 49-61, 63-77

вул. Московська 54-64, 55-85

вул. Даля 2-20, 1-11

вул. Дунаєва 34-40, 47-57, 61-69

вул. Чкалова 35-47

вул. М. Морська 32-52, 41-51

вул. Громадянська 26-38, 27-57

Череповський

Микола

Іванович

37 років вища

вул. Громадянська 42-46, 59-101, 48-74, 103-113

вул. Кузнецька 44-56, 51-79

вул. Заводська 2-18, 1-17

1 Ковальський пров. 2-26, 1-25

2 Ковальський пров. 2-24, 1-33

вул. Погранична 31-37

вул. М. Морська 54-104, 55-63

вул. Кузнецька 45-49

вул. Радісна 25-27

вул. Богородична 4-28, 1-49

Великохатько

Ірина

Олександрівна

14 років друга

вул. Корабелів 14-22, 15-27

вул. Дмитрієва 2-30, 32-54а, 25-53

вул. Новосельська 4-26, 5-25, 28-36, 27-43а

вул. Радісна 2-6, 1, 15, 8-10, 17-23

вул. Сидорчука 2-8, 1-3

пров. Суднобудівників 1-5, 2-12

вул. Левадівська 2-14, 1-13

вул. Даля 22-74, 13-5

вул. Кузнецька 24-42, 17-35а, -43

вул. Ліскова 20-36, 15-31

вул. Нова 2-20, 1-13

вул. Млинна 2-12

Шишковська

Інна

Ярославівна

30 років друга

вул. 4 Слобідська 174-220 , 149-177

вул. 5 Слобідська 136-158, 129-161а

вул. 3 Слобідська 162-220

вул. Млинна 32-50, 33

вул. Кузнецька 137-213

вул. 1 Наскрізна ( Ялти) вся

вул. 2 Наскрізна ( Ялти) вся

вул. 3 Наскрізна ( Ялти) вся

вул. Заводська 104, 42, 35-39

пров. 1 Ялтинський 22

пров. 2 Ялтинський 1-22

пров. 3 Ялтинський парні-всі, 3-9

пров. 7 Ялтинський 4-78

вул. 1 Ялтинська 2-100, 1-71

вул. 2Ялтинська 2-48, 7, 41

вул. 3Ялтинська 4-62, 1-67

вул. 4 Ялтинська 4-26, 5а-65

вул. 5 Ялтинська вся

вул. 6 Ялтинська вся

Кривоніс

Оксана

Григорівна

2, 5 роки лікар - педіатр

вул. Погранична 36-66, 13-29, 31-39, 68-82а

вул. Чкалова 35—47, 49-75

вул. Кузнецька 24-42, 17-43, 45-83, 44-56

вул. Заводська 2-8, 1-9, 13-31

вул. М . Морська 41-65, 26- до кінця

1 Ковальський пров. 2-26, 1-25

2 Ковальський пров. 2-24, 1-33

вул. Богородична 4-28, 1-49

вул. Даля 2-66, 1-51

вул. Сінна 46-86, 43-77

вул. Дунаєва 34-50, 47-69

вул. Сидорчука 2-8, 1-7

вул. Радісна 4-10, 1, 27

вул. Новосельська 4-36, 5-43

вул. Дмитрієва 2-54, 25-53

вул. Ліскова 20-36, 15-21

вул. Левадівська 2-14, 1-13

вул. Нова 2-20

вул. Московська 54-64, 59-85

пров. Суднобудівний 2-10, 1-5

 

 

 

Сімейна амбулаторія №4 вул. Чкалова 93 (тимчасово розташована за адресою вул. Шосейна, 128) тел. 47-81-26, 47-60-20
Завідувач амбулаторією : Каширська Наталя Михайлівна

П. І. Б

лікаря

Стаж роботи

категорія

Район обслуговування

Комаха

Ольга

Іванівна

20 р перша

вул Севастопольська 41-49, 38-48

проспект Центральний 93-107

вул Садова 9-15

вул Чкалова 46-62, 199-215б

вул Громадянська 27-29

вул Інженерна 25-27б, 24-46

вул М. Василевського 55а-59, 40-46б

Бурдейна

Людмила

Павлівна

39 р перша

вул 1 Слобідська 29-43, 40-64

вул Чкалова 77-141,

вул Погранична 90- 166, 234-236

вул Садова 29а, 26-34

вул 2 Слобідська 49-65, 62-84

вул 3 Слобідська 69-99, 72-104

вул 4 Слобідська 67-103, 80-118

вул Логовенко 5-9а, 2- 6

Хіврич

Лілія

Іванівна

28 р перша

вул Садова 31а, 40-50

вул Погранична 41-59, 244-248

вул1 Слобідська 51-93, 66-104

вул Кузнечна 58-80

Подлєсний

Василь

Павлович

37 р вища

вул 2 Слобідська 71-103, 86-126

вул 3 Слобідська 101-149, 106-160

вул 4 Слобідська 127-151

вул Погранична 61-119, 238-242

вул Кузнечна 82- 142

Гетманцева

Валентина

Василівна

29 р перша

вул Чкалова 143-197

вул 4 Слобідська 105-125, 120-172

вул 5 Слобідська 61-127, 68-134

вул 6 Слобідська 59-121, 50-128

вул7 Слобідська 37-91, 60-70

вул 8 Слобідська 89-101, 68-74а

вул Погранична 121-157, 168-232

вул Кузнечна 144-190

Павленко

Анастасія

Ігорівна

2 р

лікар

педіатр

вул Чкалова 77-215

вул1 Слобідська 51-93, 64-104

вул 2 Слобідська 49-105, 62-126а

вул 3 Слобідська 69-149, 72-160

вул 4 Слобідська 67-151, 80-172

вул 5 Слобідська 61-127, 68-134

вул 6 Слобідська 53-121, 50-128

вул 7 Слобідська 37-91, 60-70

вул 8 Слобідська 89-101, 68-74а

вул Логовенко 5-9а, 2- 6

вул Погранична 61-157, 106-248

вул Кузнечна 58-190

вул М. Василевського 55-59, 40-44б

Ярошинська

Ганна

Миколаївна

32 р вища

вул Севастопольська 41-49, 38-48

проспект Центральний 93-107

вул Садова 9-31а, 26-50

вул Чкалова 46-62

вул Погранична 41-57, 90-96

1 Слобідська 29-43, 40-64

вул Інженерна 25-27б, 24-46

вул Громадянська 27-29

 

Головний лікар
КЗ ММР «ЦПМСД №3» Ю. А. Яценко

Центр первинної медико-санітарної допомоги №4 повідомляє

що сімейна амбулаторія №2 «Соляні» та сімейна амбулаторія №3 «Північний» в зв’язку з капітальний ремонтом будівлі переїхали в приміщення ЦПМСД №4 за адресою: вул. Адміральська, 6 (ІІІ поверх).

Телефон реєстратури: СА № 2 - 37-35-81, СА №3 - 37-35-87.

Адміністрація
Центру первинної медико-санітарної допомоги №4

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com