В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Профілактичний тренінг для старшокласників
від фахівців міської дитячої поліклініки №4
відділення «Клініка, дружня до молоді» kdm1

      З початком нового навчального року спеціалістами відділення медичної та психологічної допомоги дітям та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 проведено ряд заходів профілактичної спрямованості для студентської та учнівської молоді міста Миколаєва.

      Зокрема, зустріч-тренінг на тему здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я та виховання навиків міжособистісних взаємовідносин, побудованих на повазі та дбайливому ставленні один до одного у питаннях збереження здоров’я відбулася з учнями старших класів Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки.

kdm2 kdm3

      Зацікавлені у проведенні заходу були і батьки учнів, і класний керівник, а особливо, старшокласники, які активно приймали участь у обговоренні актуальної для них теми, виконували вправи, що допомагали глибше зрозуміти значення збереження здоров’я на кожному етапі життя.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com