В

а

ж

л

и

в

о

 
 

      Важливим напрямком роботи є реалізація міської галузевої програми розвитку «Охорона здоров'я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки, завдяки якій відбулось поліпшення якості медичних послуг та збільшилась увага міської влади до сфери охорони здоров'я.
      Мережа установ, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я складається з 20 закладів, в тому числі: 5 лікарень, з них 1 дитяча; 3 пологових будинки; 3 поліклінічні заклади; 7 центрів первинної медико-санітарної допомоги в складі яких функціонує 39 сімейних амбулаторій; міська стоматологічна поліклініка та центр медичної статистики.
      Відповідно до міської галузевої програми розвитку “Охорона здоров'я» м. Миколаєва на 2016-2018 роки за рахунок коштів міського бюджету забезпечується утримання міського протитуберкульозного диспансеру, як закладу, що надає амбулаторно-поліклінічну допомогу населенню міста з метою профілактики виникнення та розповсюдження туберкульозу серед мешканців міста.
     Протягом 2017 року відбулися наступні зміни в структурі закладів охорони здоров’я міста:

Завантажити

Галузева програма розвитку «Охорона здоров’я» м. Миколаєва на 2016‑2018 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Основ законодавства України про охорону здоров’я визначає перспективи розвитку галузі охорони здоров’я м. Миколаєва.

У Програмі викладені правові, організаційні, лікувально-профілактичні, економічні та соціальні засади охорони здоров’я в м. Миколаєві, метою яких є забезпечення високої працездатності і довголітнього активного життя громадян, усунення факторів, що шкідливо впливають на їх здоров’я, упередження і зниження захворюваності, інвалідності та смертності.

Завантажити

Завантажити

Міська  програма затверджена: сесією  міської ради від 22.11.2011р.

Обсяг фінансування (тис. грн.)

Завантажити

Завантажити

Завантажити

1. Основні дані

Метою Програми є забезпечення  епідемічного благополуччя населення шляхом зниження рівня захворюваності на інфекції, боротьба з якими проводиться засобами імунопрофілактики, а також смертності та інвалідності внаслідок інфекційних хвороб, сприяння розвитку імунології, генної інженерії та імунобіотехнології.

Завантажити

1. Основні данні

Метою цієї Програми є поліпшення епідемічної ситуації шляхом зниження показників захворюваності та смертності населення від туберкульозу, запобігання розвитку хіміорезистентного туберкульозу, підвищення ефективності лікування, удосконалення системи підготовки і перепідготовки медичних працівників, поліпшення лабораторної діагностики туберкульозу. Міська Програма прийнята 16.05.2013р. № 28/5, термін виконання 2013 -2016 роки.

Завантажити

РІШЕННЯ

№ 22/4 від 2012-11-22

З метою подальшого удосконалення роботи галузі охорони здоров’я міста Миколаєва, керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити галузеву програму розвитку “Охорона здоров’я” м. Миколаєва на 2013-2017 роки (далі – Програма, додається).

2. Визнати міську Програму розвитку охорони здоров’я м. Миколаєва на 2007-2011 роки, затверджену рішенням Миколаївської міської ради від 21.12.06 № 9/9, такою, що втратила чинність, з 01.01.13.

Затверджена рішенням Миколаївської Міської РАДИ від 16/05/2013р. № 28/5

1. Загальна частина

У місті щороку реєструється 350-370 хворих на туберкульоз, від якого помирає близько 100 осіб. Ця хвороба посідає перше місце у структурі смертності від інфекційних та паразитарних хвороб.

Практично щоденно один городянин захворює на туберкульоз, а двоє помирають протягом тижня.

Така ситуація спостерігається як в області, так і в країні в цілому. Вона зумовлена соціально-економічними та медичними факторами, зокрема зниженням рівня життя населення та наявністю значної кількості хворих осіб, що перебувають у місцях позбавлення волі, недостатнім фінансуванням протитуберкульозних заходів, нестачею кваліфікованих медичних працівників, поширенням хіміорезистентного туберкульозу та ВІЛ-інфекції.

Затверджена рішенням Миколаївської Міської РАДИ від 24/11/2011р. № ІІ/3

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com