В

а

ж

л

и

в

о

Міські фахівці

Перелік міських спеціалістів (на 01.04.2017 року)

 

Прізвище , ім’я та по батькові

Посада, ЛПЗ,

 робочий телефон

1 2 3
  1.  
Чинякова Людмила Борисівна

акушер-гінеколог (ПБ№1)

  1.  
Сербенюк Галина Іллівна

анестезіолог (ЛШМД)

  1.  
Козирєв Валерій Васильович

по ветеранам ВВВ

 (ЦПСМД №4)

  1.  

Мурзіна Наталя Володимирівна

геронтолог (ЦПМСД №2)
  1.  
Руденко Григорій Хомич по роботі з цивільного захисту 
  1.  
Шкляров В’ячеслав Вікторович

інфекціоніст (МЛ №4)

  1.  
Ковальський Ігор Петрович

кардіолог (МЛ №1)

  1.  
Шакун Антоніна Павлівна

лаборант (МЛ №1)

  1.  
Пліткіна Ірина Миколаївна

імунолог (ЦПМСД №1)

  1.  
Павлова Олена Анатоліївна

нарколог (Нардисп.)

  1.  
Хроніна Людмила Іллівна

невропатолог (МЛ №1)

  1.  

Букач Лариса Володимирівна

дерматовенеролог (МОШВД)
  1.  
Юхта Леонід Іванович

онколог (МЛ №4)

  1.  
Драгомирова Наталя Андріївна

отоларинголог (МЛ №3)

  1.  
Кузнєцов Сергій Октябрієвич

патанатом (МЛ №1)

  1.  
Самсонова Людмила Анатоліївна

психіатр (МОПЛ)

  1.  
Бєляєва Наталя Вікторівна

рентгенолог (ЦПМСД №2)

  1.  

Пєнчук Тетяна Олександрівна

стоматолог (СП №1)         

  1.  
Ващенко Людмила Костянтинівна

токсиколог (ЛШМД)

  1.  
Шуткін Юрій Петрович

травматолог (МЛ №3)

  1.  
Короленко Рима Миколаївна

У З Д (МЛ №4)

  1.  
Нанаров Олександр Іванович

уролог (ЛШМД)

  1.  
Величко Клавдія Володимирівна

фізіотерапевт (МЛ №3)

  1.  
Диннік Тетяна Дмитрівна

фтизіатр (тубдисп.)

  1.  
Бекало Тетяна Петрівна з  функц. діагност. (МЛ№3)
  1.  
Пермяков Вадим Валентинович

хірург (МЛ № 3)

  1.  
Рябец Дмитро Миколайович

проктолог (МЛ № 3)

  1.  
Бадалян Сейран Суренович

нейрохірург (ЛШМД)

  1.  
Гетьманцева Валентина Василівна

по ЧАЕС (ЦПМСД №3)

  1.  
Сагун Галина Іванівна

експерт по ТН

(ЦПМСД №2) 

  1.  
Грачова Марія Георгіївна

ендокринолог (МЛ №1)

  1.  
Бабін Анатолій Володимирович з сімейної медицини (ЦПСМД № 3) 
  1.  
Михайлов Олександр Іванович

ендоскопіст (МЛ № 4)

  1.  
Муксинова  Лариса Маратовна

психотерапевт (ЛШМД)

  1.  
Назарук Лариса Миколаївна

сурдолог (МЛ №4)

  1.  
Горбенко Галина Кузьмівна міський терапевт (ЦПСМД № 4)
  1.  
Федотова Тетяна Анатолівна

міський профпатолог

(ЦПСМД № 5)

  1.  
Яцишина Вікторія Анатоліївна

д / алерголог (ДП №4)

  1.  
Костенко Людмила Євгенівна

офтальмолог (МЛ № 1)

  1.  
Хардікова Тамара Анатоліївна

д / гінеколог (ПБ №3)

  1.  
Турпакова Олена Вікторівна

д / дерматолог (МШВД)

  1.  
Коневська Ірина Вікторівна

д / кардіоревматолог

(ДЛ № 2)

  1.  
Коляда Віктор Анатолійович д / невропатолог (ДЛ №2)
  1.  
Бойчук Неля Анатоліївна

неонатолог (ПБ №2)

  1.  
Солоненко Марина Дмитрівна

д / отоларинголог (ДП№3)

  1.  
Заміхановська Вікторія Василівна

педіатр (УОЗ)

  1.  
Бєдіна Лілія Леонідівна

д / пульмонолог (ДП №3)

  1.  
Смельницький Євгеній Миколайович

д / стоматолог (МСП)

  1.  
Папішев Павло В’ячеславович

д / хірург (ДЛ №2)

  1.  
Карнаух Вірве Володимирівна

д / ендокринолог (ДЛ №2)

  1.  
Грицієнко Микола Сергійович

д / анестезіолог (ДЛ №2)

  1.  
Слабченко Галина Миколаївна

генетик (ПБ №1)

53. Нюбін Борис Петрович д/ фтизіатр (МТД)
54 Альбещенко Ольга Василівна

д/ нефролог (ДЛ № 2)

55. Медведенко Світлана Олександрівна

д/ гастроентеролог

(ДЛ № 2)

56.

Тимофійшина  Аліна 

Сергіївна

по роботі зі зверненнями громадян (УОЗ)

 

оновлено 19/04/2017р.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

Joomla templates by Joomlashine