В

а

ж

л

и

в

о

Міські фахівці

Перелік міських спеціалістів (на 01.04.2017 року)

 

Прізвище , ім’я та по батькові

Посада, ЛПЗ,

 робочий телефон

1 2 3
  1.  
Чинякова Людмила Борисівна

акушер-гінеколог (ПБ№1)

  1.  
Сербенюк Галина Іллівна

анестезіолог (ЛШМД)

  1.  
Козирєв Валерій Васильович

по ветеранам ВВВ

 (ЦПСМД №4)

  1.  

Мурзіна Наталя Володимирівна

геронтолог (ЦПМСД №2)
  1.  
Руденко Григорій Хомич по роботі з цивільного захисту 
  1.  
Шкляров В’ячеслав Вікторович

інфекціоніст (МЛ №4)

  1.  
Ковальський Ігор Петрович

кардіолог (МЛ №1)

  1.  
Шакун Антоніна Павлівна

лаборант (МЛ №1)

  1.  
Пліткіна Ірина Миколаївна

імунолог (ЦПМСД №1)

  1.  
Павлова Олена Анатоліївна

нарколог (Нардисп.)

  1.  
Хроніна Людмила Іллівна

невропатолог (МЛ №1)

  1.  

Букач Лариса Володимирівна

дерматовенеролог (МОШВД)
  1.  
Юхта Леонід Іванович

онколог (МЛ №4)

  1.  
Драгомирова Наталя Андріївна

отоларинголог (МЛ №3)

  1.  
Кузнєцов Сергій Октябрієвич

патанатом (МЛ №1)

  1.  
Самсонова Людмила Анатоліївна

психіатр (МОПЛ)

  1.  
Бєляєва Наталя Вікторівна

рентгенолог (ЦПМСД №2)

  1.  

Пєнчук Тетяна Олександрівна

стоматолог (СП №1)         

  1.  
Ващенко Людмила Костянтинівна

токсиколог (ЛШМД)

  1.  
Шуткін Юрій Петрович

травматолог (МЛ №3)

  1.  
Короленко Рима Миколаївна

У З Д (МЛ №4)

  1.  
Нанаров Олександр Іванович

уролог (ЛШМД)

  1.  
Величко Клавдія Володимирівна

фізіотерапевт (МЛ №3)

  1.  
Диннік Тетяна Дмитрівна

фтизіатр (тубдисп.)

  1.  
Бекало Тетяна Петрівна з  функц. діагност. (МЛ№3)
  1.  
Пермяков Вадим Валентинович

хірург (МЛ № 3)

  1.  
Рябец Дмитро Миколайович

проктолог (МЛ № 3)

  1.  
Бадалян Сейран Суренович

нейрохірург (ЛШМД)

  1.  
Гетьманцева Валентина Василівна

по ЧАЕС (ЦПМСД №3)

  1.  
Сагун Галина Іванівна

експерт по ТН

(ЦПМСД №2) 

  1.  
Грачова Марія Георгіївна

ендокринолог (МЛ №1)

  1.  
Бабін Анатолій Володимирович з сімейної медицини (ЦПСМД № 3) 
  1.  
Михайлов Олександр Іванович

ендоскопіст (МЛ № 4)

  1.  
Муксинова  Лариса Маратовна

психотерапевт (ЛШМД)

  1.  
Назарук Лариса Миколаївна

сурдолог (МЛ №4)

  1.  
Горбенко Галина Кузьмівна міський терапевт (ЦПСМД № 4)
  1.  
Федотова Тетяна Анатолівна

міський профпатолог

(ЦПСМД № 5)

  1.  
Яцишина Вікторія Анатоліївна

д / алерголог (ДП №4)

  1.  
Костенко Людмила Євгенівна

офтальмолог (МЛ № 1)

  1.  
Хардікова Тамара Анатоліївна

д / гінеколог (ПБ №3)

  1.  
Турпакова Олена Вікторівна

д / дерматолог (МШВД)

  1.  
Коневська Ірина Вікторівна

д / кардіоревматолог

(ДЛ № 2)

  1.  
Коляда Віктор Анатолійович д / невропатолог (ДЛ №2)
  1.  
Бойчук Неля Анатоліївна

неонатолог (ПБ №2)

  1.  
Солоненко Марина Дмитрівна

д / отоларинголог (ДП№3)

  1.  
Заміхановська Вікторія Василівна

педіатр (УОЗ)

  1.  
Бєдіна Лілія Леонідівна

д / пульмонолог (ДП №3)

  1.  
Смельницький Євгеній Миколайович

д / стоматолог (МСП)

  1.  
Папішев Павло В’ячеславович

д / хірург (ДЛ №2)

  1.  
Карнаух Вірве Володимирівна

д / ендокринолог (ДЛ №2)

  1.  
Грицієнко Микола Сергійович

д / анестезіолог (ДЛ №2)

  1.  
Слабченко Галина Миколаївна

генетик (ПБ №1)

53. Нюбін Борис Петрович д/ фтизіатр (МТД)
54 Альбещенко Ольга Василівна

д/ нефролог (ДЛ № 2)

55. Медведенко Світлана Олександрівна

д/ гастроентеролог

(ДЛ № 2)

56.

Тимофійшина  Аліна 

Сергіївна

по роботі зі зверненнями громадян (УОЗ)

 

 

 

 

№ п/п П І Б Спеціаліст Заклад охорони здоров’я
1. Пермяков Вадим Валентинович  хірург

міська лікарня № 3

2. Фаб’янський Володимир Анатолійович хірург з амбулаторної  роботи

міська лікарня № 3

3. Рябець Дмитро Миколайович проктолог 

міська лікарня № 3

4. Маяцька Віта Вікторівна терапевт

міська лікарня № 3

5. Чинякова Людмила Борисівна акушер-гiнеколог

пологовий будинок № 1

6. Шкляров В’ячеслав Вікторович  інфекціоніст

міська лікарня № 4

7. Грачова  Марія Георгіївна  ендокринолог 

міська лікарня № 1

8. Ковальський Ігор Петрович кардіолог 

міська лікарня № 1

9. Динник Тетяна Дмитрівна фтизіатр

міський протитуберкульозний диспансер

10. Сербенюк Галина Іллівна анестезіолог-реаніматолог  міська лікарня швидкої медичної допомоги
11. Сагун Галина Іванівна з експертизи тимчасової непрацездатності

КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»

12. Короленко Римма Миколаївна з ультразвукової діагностики

міська лікарня № 4

13. Сич Сергій Євгенович  нейрохірург

міська лікарня швидкої медичної допомоги

14. Зільбер Юлія Валеріївна отоларинголог 

міська лікарня № 4

15. Тишко Наталія Іванівна  лаборант 

міська лікарня № 1

16. Нанаров  Олександр Іванович  уролог 

міська лікарня швидкої медичної допомоги

17. Шуткін  Юрій Петрович травматолог міська лікарня № 3
18. Величко Клавдія Володимирівна  фізіотерапевт 

міська лікарня № 3

19. Біляєва Наталя Вікторівна  рентгенолог  КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»
20. Мурзіна Наталія Володимирівна геронтолог КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»
21. Курляк Олена Анатоліївна невропатолог 

міська лікарня № 4

22. Михайлов  Олександр Іванович ендоскопіст 

міська лікарня № 4

23. Кузнєцов  Сергій Октябрійович   патологоанатом

міська лікарня № 1

24. Павлова  Олена Анатоліївна    нарколог 

Миколаївський обласний наркологічний диспансер

(за узгодженням)

25. Самсонова  Людмила Анатоліївна   психіатр 

Миколаївська обласна психіатрична лікарня № 1

(за узгодженням)

26. Ващенко Людмила Костянтинівна токсиколог

міська лікарня швидкої медичної допомоги

27. Тимофійшина Аліна Сергіївна по роботі зі зверненнями громадян

управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

28. Руденко Григорій Хомич по цивільному захисту населення КЗ Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики»
29. Козирєв  Валерій Васильович по медичному обслуговуванню ветеранів війни

КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4»

30. Бабін Анатолій Володимирович з  сімейної медицини КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3»
31. Федотова Тетяна Анатоліївна профпатолог КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5»
32. Костенко Людмила Євгенівна офтальмолог

міська лікарня № 1

33. Юхта  Леонід Іванович  онколог

міська лікарня № 4

34. Пліткіна  Ірина Миколаївна

імунолог

КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1»
35. Бекало  Тетяна Петрівна з функціональної діагностики

міська лікарня № 3

36.

Назарук Лариса Миколаївна

сурдолог   міська лікарня № 4
37. Чалая Євгенія Валентинівна по ультразвуковій  пренатальній патології

пологовий будинок № 3

38. Букач Лариса Володимирівна дерматолог  Миколаївський обласний шкіро-венерологічний диспансер (за узгодженням)
39. Сердюкова Оксана Василівна ревматолог

міська лікарня № 3

40. Гетманцева Валентина Василівна

по роботі з населенням постраждалим внаслідок аварії на

ЧАЕС 

КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3»
41. Пенчук Тетяна Олександрівна стоматолог КП «Дочірнє підприємство Стоматологічної поліклініки № 1»

 

Міські дитячі спеціалісти

 

1. Заміхановська Вікторія Василівна  педіатр

міська дитяча лікарня № 2

2. Менжуліна Ірина Анатоліївна неонатолог

пологовий будинок № 3

3. Коневська  Ірина Вікторівна кардіоревматолог  

міська дитяча лікарня № 2

4. Коляда  Віктор Анатолійович невролог

міська дитяча лікарня № 2

5. Хардикова  Тамара Анатоліївна гінеколог 

пологовий будинок № 3

6. Бєдіна  Лілія Леонідівна пульмонолог

міська дитяча поліклініка № 3

7. Яцишина  Вікторія Анатоліївна алерголог 

міська дитяча поліклініка № 4

8. Нюбін Борис Петрович фтизіатр   міський протитуберкульозний диспансер
9. Папішев  Павло В’ячеславович хірург

міська дитяча лікарня № 2

10. Смільницький Євген Миколайович стоматолог КЗ Миколаївської міської ради  «Миколаївська міська стоматологічна поліклініка»
11. Карнаух Вірвє Володимирівна ендокринолог

міська дитяча лікарня № 2

12. Турпакова Олена Вікторівна дерматолог

міська дитяча поліклініка № 4

13. Солоненко Марина Дмитрівна отоларинголог

міська дитяча поліклініка № 3

14. Альбещенко Ольга Василівна нефролог

міська дитяча лікарня № 2

 

Відповідальна особа

1. Михайлова Тетяна Михайлівна

з фармакологічного

нагляду

міська лікарня № 4

 

оновлено 19/02/2018р.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

Joomla templates by Joomlashine