В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Перелік міських спеціалістів (на 01.02.2018 року)

 

Прізвище, ім’я та по батькові

Посада, заклад охорони здоров’я,

робочий телефон

1 2 3
1 Чинякова Людмила Борисівна акушер-гінеколог (міський пологовий будинок № 1) 37-42-61
2 Сербенюк Галина Іллівна анестезіолог (міська лікарня швидкої медичної допомоги) 36-85-87
3 Козирєв Валерій Васильович по медичному обслуговуванню ветеранів війни (КЗ Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4») 37-35-90
4 Мурзіна Наталя Володимирівна геронтолог (КЗ Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2) 44-44-00
5 Руденко Григорій Хомич по роботі з цивільного захисту (КЗ Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики) 37-11-63
6 Шкляров В’ячеслав Вікторович

інфекціоніст (міська лікарня №4)

47-87-97

7 Ковальський Ігор Петрович

кардіолог (міська лікарня № 1)

57-21-26

8 Тишко Наталя Іванівна

лаборант (міська лікарня №1)

24-41-00

9 Пліткіна Ірина Миколаївна імунолог (КЗ Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1») 55-85-00
10 Павлова Олена Анатоліївна нарколог (Миколаївський обласний наркологічний диспансер) 24-02-18
11 Курляк Олена Анатоліївна

невропатолог (міська лікарня №4)

47-02-01

12 Букач Лариса Володимирівна дерматолог (Миколаївський обласний шкірно-венерологічний диспансер) 47-90-46, 47-69-26
13 Юхта Леонід Іванович

онколог (міська лікарня №4)

47-87-97

14 Зільбер Юлія Валеріївна

отоларинголог (міська лікарня №3)

47-88-62

15 Кузнєцов Сергій Октябревич

патолоанатом (міська лікарня №1)

24-20-93

16 Самсонова Людмила Анатоліївна

психіатр (Миколаївська обласна психіатрична лікарня

№ 1) 30-04-44

17 Бєляєва Наталя Вікторівна рентгенолог (КЗ Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2) 44-43-90
18 Пенчук Тетяна Олександрівна стоматолог (КП «Дочірнє підприємство стоматологічної поліклініки № 1) 55-95-63
19 Ващенко Людмила Костянтинівна токсиколог (міська лікарня швидкої медичної допомоги ) 36-90-18
20 Шуткін Юрій Петрович

травматолог (міська лікарня №3)

23-20-37

21 Короленко Рима Миколаївна

з ультразвукової діагностики (міська лікарня №4)

36-12-21

22 Нанаров Олександр Іванович

уролог (міська лікарня швидкої медичної допомоги )

36-82-34

23 Величко Клавдія Володимирівна

фізіотерапевт (міська лікарня №3)

23-41-15

24 Динник Тетяна Дмитрівна

фтизіатр (міський протитуберкульозний диспансер)

24-11-01

25 Бекало Тетяна Петрівна

з функціональної діагностики (міська лікарня № 3)

23-90-63

26 Пермяков Вадим Валентинович

хірург (міська лікарня № 3)

44-49-49

27

Фаб’янський Володимир

Анатолійович

хірург з амбулаторної роботи (міська лікарня № 3)

44-48-31

28 Сердюкова Оксана Василівна

ревматолог (міська лікарня № 3)

44-48-31

29 Рябец Дмитро Миколайович

проктолог (міська лікарня № 3)

44-41-58

30 Сич Сергій Євгенійович нейрохірург(міська лікарня швидкої медичної допомоги ) 36-84-05
31 Гетьманцева Валентина Василівна по медичному обслуговуванню осіб постраждалих під час аварії ЧАЕС (КЗ Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3) 47-81-26
32 Сагун Галина Іванівна експерт з експертизи тимчасової непрацездатності (КЗ Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2) 44-43-91
33 Грачова Марія Георгіївна

ендокринолог (міська лікарня №1)

24-21-24

34 Бабін Анатолій Володимирович

з сімейної медицини (КЗ Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №3)

37-40-28

35 Тимофійшина Аліна Сергіївна по роботі зі зверненнями громадян (управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради) 37-11-63
36 Михайлов Олександр Іванович

ендоскопіст (міська лікарня № 4)

47-87-97

37 Михайлова Тетяна Михайлівна

відповідальна особа з фармнагляду (міська лікарня № 4)

47-89-86

38 Назарук Лариса Миколаївна

сурдолог (міська лікарня №4)

47-88-84

39 Маяцька Віта Вікторівна

міський терапевт (міська лікарня № 3)

23-13-02

40 Федотова Тетяна Анатоліївна

міський профпатолог ( КЗ Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5)

55-00-38

41 Яцишена Вікторія Анатоліївна

дитячий алерголог (міська дитяча поліклініка № 4)

24-91-30

42 Костенко Людмила Євгеніївна

офтальмолог (міська лікарня № 1)

37-61-31

43 Хардікова Тамара Анатоліївна

дитячий гінеколог (міський пологовий будинок № 3)

41-35-21

44 Турпакова Олена Вікторівна дитячий дерматолог (Миколаївський обласний шкірно-венерологічний диспансер) 24-80-04
45 Коневська Ірина Вікторівна дитячий кардіоревматолог (міська дитяча лікарня № 2) 36-91-88
46 Коляда Віктор Анатолійович

дитячий невропатолог (міська дитяча лікарня № 2)

36-24-69

47 Менжуліна Ірина Анатоліївна

неонатолог (міський пологовий будинок № 3)

41-54-18

48 Солоненко Марина Дмитріївна дитячий отоларинголог (міська дитяча поліклініка № 3) 40-36-75
49 Заміхановська Вікторія Василівна педіатр (управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради) 35-31-07
50 Бєдіна Лілія Леонідівна дитячий пуль монолог (міська дитяча поліклініка № 3) 40-36-79
51 Смільницький Євгеній Миколайович

дитячий стоматолог (КЗ Миколаївської міської ради «Миколаївська міська стоматологічна поліклініка»)

47-82-39

52 Папішев Павло В’ячеславович

дитячий хірург (міська дитяча лікарня № 2)

36-24-69

53 Карнаух Вірве Володимирівна

дитячий ендокринолог (міська дитяча лікарня № 2)

56-97-99

54 Чала Євгенія Валентинівна по ультразвуковій діагностиці пренатальної патології (міський пологовий будинок № 3) 41-35-21
55 Нюбін Борис Петрович дитячий фтизіатр (міський протитуберкульозний диспансер ) 24-51-58, 71-74-65
56 Альбещенко Ольга Василівна

дитячий нефролог (міська дитяча лікарня № 2)

36-91-88

 оновлено 16/05/2018р.

 

 

 

№ п/п П І Б Спеціаліст Заклад охорони здоров’я
1. Пермяков Вадим Валентинович  хірург

міська лікарня № 3

2. Фаб’янський Володимир Анатолійович хірург з амбулаторної  роботи

міська лікарня № 3

3. Рябець Дмитро Миколайович проктолог 

міська лікарня № 3

4. Маяцька Віта Вікторівна терапевт

міська лікарня № 3

5. Чинякова Людмила Борисівна акушер-гiнеколог

пологовий будинок № 1

6. Шкляров В’ячеслав Вікторович  інфекціоніст

міська лікарня № 4

7. Грачова  Марія Георгіївна  ендокринолог 

міська лікарня № 1

8. Ковальський Ігор Петрович кардіолог 

міська лікарня № 1

9. Динник Тетяна Дмитрівна фтизіатр

міський протитуберкульозний диспансер

10. Сербенюк Галина Іллівна анестезіолог-реаніматолог  міська лікарня швидкої медичної допомоги
11. Сагун Галина Іванівна з експертизи тимчасової непрацездатності

КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»

12. Короленко Римма Миколаївна з ультразвукової діагностики

міська лікарня № 4

13. Сич Сергій Євгенович  нейрохірург

міська лікарня швидкої медичної допомоги

14. Зільбер Юлія Валеріївна отоларинголог 

міська лікарня № 4

15. Тишко Наталія Іванівна  лаборант 

міська лікарня № 1

16. Нанаров  Олександр Іванович  уролог 

міська лікарня швидкої медичної допомоги

17. Шуткін  Юрій Петрович травматолог міська лікарня № 3
18. Величко Клавдія Володимирівна  фізіотерапевт 

міська лікарня № 3

19. Біляєва Наталя Вікторівна  рентгенолог  КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»
20. Мурзіна Наталія Володимирівна геронтолог КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2»
21. Курляк Олена Анатоліївна невропатолог 

міська лікарня № 4

22. Михайлов  Олександр Іванович ендоскопіст 

міська лікарня № 4

23. Кузнєцов  Сергій Октябрійович   патологоанатом

міська лікарня № 1

24. Павлова  Олена Анатоліївна    нарколог 

Миколаївський обласний наркологічний диспансер

(за узгодженням)

25. Самсонова  Людмила Анатоліївна   психіатр 

Миколаївська обласна психіатрична лікарня № 1

(за узгодженням)

26. Ващенко Людмила Костянтинівна токсиколог

міська лікарня швидкої медичної допомоги

27. Тимофійшина Аліна Сергіївна по роботі зі зверненнями громадян

управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради

28. Руденко Григорій Хомич по цивільному захисту населення КЗ Миколаївської міської ради «Міський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики»
29. Козирєв  Валерій Васильович по медичному обслуговуванню ветеранів війни

КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4»

30. Бабін Анатолій Володимирович з  сімейної медицини КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3»
31. Федотова Тетяна Анатоліївна профпатолог КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5»
32. Костенко Людмила Євгенівна офтальмолог

міська лікарня № 1

33. Юхта  Леонід Іванович  онколог

міська лікарня № 4

34. Пліткіна  Ірина Миколаївна

імунолог

КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1»
35. Бекало  Тетяна Петрівна з функціональної діагностики

міська лікарня № 3

36.

Назарук Лариса Миколаївна

сурдолог   міська лікарня № 4
37. Чалая Євгенія Валентинівна по ультразвуковій  пренатальній патології

пологовий будинок № 3

38. Букач Лариса Володимирівна дерматолог  Миколаївський обласний шкіро-венерологічний диспансер (за узгодженням)
39. Сердюкова Оксана Василівна ревматолог

міська лікарня № 3

40. Гетманцева Валентина Василівна

по роботі з населенням постраждалим внаслідок аварії на

ЧАЕС 

КЗ Миколаївської міської ради  «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 3»
41. Пенчук Тетяна Олександрівна стоматолог КП «Дочірнє підприємство Стоматологічної поліклініки № 1»

 

Міські дитячі спеціалісти

 

1. Заміхановська Вікторія Василівна  педіатр

міська дитяча лікарня № 2

2. Менжуліна Ірина Анатоліївна неонатолог

пологовий будинок № 3

3. Коневська  Ірина Вікторівна кардіоревматолог  

міська дитяча лікарня № 2

4. Коляда  Віктор Анатолійович невролог

міська дитяча лікарня № 2

5. Хардикова  Тамара Анатоліївна гінеколог 

пологовий будинок № 3

6. Бєдіна  Лілія Леонідівна пульмонолог

міська дитяча поліклініка № 3

7. Яцишина  Вікторія Анатоліївна алерголог 

міська дитяча поліклініка № 4

8. Нюбін Борис Петрович фтизіатр   міський протитуберкульозний диспансер
9. Папішев  Павло В’ячеславович хірург

міська дитяча лікарня № 2

10. Смільницький Євген Миколайович стоматолог КЗ Миколаївської міської ради  «Миколаївська міська стоматологічна поліклініка»
11. Карнаух Вірвє Володимирівна ендокринолог

міська дитяча лікарня № 2

12. Турпакова Олена Вікторівна дерматолог

міська дитяча поліклініка № 4

13. Солоненко Марина Дмитрівна отоларинголог

міська дитяча поліклініка № 3

14. Альбещенко Ольга Василівна нефролог

міська дитяча лікарня № 2

 

Відповідальна особа

1. Михайлова Тетяна Михайлівна

з фармакологічного

нагляду

міська лікарня № 4

 

оновлено 19/02/2018р.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com