В

а

ж

л

и

в

о

 
 

      Миколаївська міська дитяча поліклініка №3.

01

 

E-Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: 54038, м.Миколаїв, вул.Курортна, 3/1.

Shema2

Телефони:
Приймальня головного лікаря (Шишко Людмила Дем’янівна) 40-36-79, т.ф.40-44-99
Заступник гол. лікаря з медичної частини – Зінкіна Олена Петрівна 40-36-79
Заступник гол. лікаря з адміністративно – господарської частини – Бєликова Оксана Володимирівна 40-36-77
Реєстратура 40-36-75
Відділ кадрів – Ткачук Наталя Олександрівна 40-36-80
Бухгалтерія - головний бухгалтер – Ляшко Віра Павлівна 40-36-78
Відділення відновного лікування (відділення реабілітації)  завідуюча відділення Вєднікова Ганна Семенівна 34-01-35


      Головний лікар:

Шишко Людмила Дем'янівна, має вищу кваліфікаційну категорію «Педіатрія» та вищу кваліфікаційну категорію «Організація і управління охорони здоров'я», відзначена орденом «Берегиня України».

40-36-79

т.ф.40-44-99


     Заступник головного лікаря з медичної частини:

Ped 300 r

Зінкіна Олена Петрівна має вищу кваліфікаційну категорію «Педіатрія» та першу кваліфікаційну категорію «Організація і управління охорони здоров’я»

40-36-79

      Міська дитяча поліклініка №3 заснована  у 1989 році згідно наказу №15 від 07.04.1989р. Виконкому міської ради народних депутатів відділу охорони здоров’я. Це ліцензований, акредитований заклад.
      Миколаївська міська дитяча поліклініка №3 має статус «Лікарня, доброзичлива до дитини». У 2010 році за результатами проведення щорічного Загальнонаціонального проекту «Флагмани сучасної медицини» міську дитячі поліклініку визначено одним з найкращих представників галузі.
      У 2014 році поліклініка пройшла переакредитацію і отримала першу категорію. У 2015 році була проведена акредитація клініко – діагностичної лабораторії.
      В період реформування МДП №3 стала дитячою поліклінікою ІІ рівня, яка надає лікувально – консультативну допомогу дитячому населенню району обслуговування Ліски – Намив.
      Поліклінічна допомога надається за 23 спеціальностями вузькими фахівцями. Робота з диспансеризації у поліклініці починається з певного контингенту дітей, планування профілактичних оглядів організованому дитинству, встановлення об’єму оздоровчих заходів, оцінки ефективності диспансеризації, планування профілактичних щеплень, проведення роботи з підвищенням санітарних знань населення, а також профілактика захворювань.
      Колектив МДП №3 вирішує питання покращення якості медичного обслуговування дітей, продовжує вдосконалювати форми і методи роботи, спрямовані на виховання здорової дитини. Проводе просвітницьку роботу щодо важливості імунопрофілактики інфекційних хвороб. Налагоджений практичний зв’язок у роботі з центром первинної медико – санітарної допомоги №6, з батьками, персоналом ДДЗ та шкіл. Впроваджуються нетрадиційні методи лікування дітей: фітотерапія, аероіонотерапія, біоенергетика, рефлексотерапія, закалювання, світло терапія та інше.
      Сьогодні в поліклініці працює 30 лікарів, в тому числі вищої категорії – 10 осіб, першої категорії – 4 особи, другої категорії – 1 особа. Також на відстають і сестри медичні: вища категорія – 15 осіб, перша категорія – 2 особи, друга категорія – 11 осіб.
      Основна діяльність поліклініки спрямована на збереження здоров’я дитини і профілактику виникнення захворювань.
      Міська дитяча поліклініка №3 – лікувально – профілактичний заклад, який надає вторинну спеціалізовану консультативну допомогу дитячому населенню.
      Працює відділення відновного лікування, яке знаходиться на березі ріки Південний Буг у живописному куточку міста.

San 800 r

      Оздоровлюються тут діти від 3 до 18 років із самими різноманітними захворюваннями. Такими, як захворювання: опоно – рухового апарату, травневої і дихальної системи, серцево – судинної і рухової системи, ЛОР - органів, органів зору. Оздоровлюються діти часто й тривало хворіючи, діти з групи Чорнобиль, підлітки та інші.

San2 800 r

      В літній період 2015 року у відділення відновного лікування був створений табір для дітей з тимчасово окупованих територій України (Донецької та Луганської областей, Слав’янська, Маріуполя, Криму). На базі денного стаціонару оздоровлено 101 дитина з зони АТО, з низ 21 дитина, батьки яких знаходяться у зоні АТО. Діти отримали санаторне лікування під наглядом лікарів – педіатрів, середнього та молодшого медичного персоналу з урахуванням ЛФК, фізіотерапії, водного загартовування, 5-ти разове харчування тощо. Всім дітям було проведено антропометрію, лабораторні дослідження, визначення гостроти зору, електрокардіограму. Всі діти були оглянуті лікарями – спеціалістами поліклініки: неврологом, ортопедом, кардіоревматологом, отоларингологом, офтальмологом. При виписці діти отримали рекомендації нагляду та лікування в подальшому.

1

 

2

 

3

      За час роботи оздоровлено більш 50 тисяч дітей. Більшість приходять оздоровлюватись 2-3 рази на рік, щоб не допустити загострення основного захворювання.
      У відділення для успішного лікування дитини є все необхідне: професіонали – лікарі, грамотні сестри медичні, затишні по-домашньому кабінети. Фізіотерапевтична апаратура, злагоджений у роботі колектив.
      Весь колектив поліклініки йде шляхом підвищення дитячого здоров’я, підвищення рівня санітарно – освітницьких знань населення району обслуговування, також постійно приймає участь у спортивних змаганнях серед медичних закладів, займаючи прозові місця. В 2016 році приймали участь в зимовій Спартакіаді Діда Мороза, де команда МДП №3 посіла І командне місце.

4

 

5

      10.09.2016р. прийняли участь в проведенні роботи виїзної діагностичної поліклініки на розі вулиць Соборна та Адмірала Макарова приуроченої до відзначення 227-ї річниці заснування м. Миколаєва.

6

 

7

 

8

У 2016 році придбали:
      - обладнання для масажного кабінету;

9

      - кардіологічний датчик для апарату УЗД, який дозволяє більш ретельно і повно обстежити серцево-судинну систему дитини та виявити вроджені або набуті вади серця на більш ранніх стадіях.

14

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com