В

а

ж

л

и

в

о

 
 

DSC 2248 1

      Правець відноситься до смертельно небезпечних інфекцій. Це одна з найважчих гострих інфекційних хвороб, що спричиняється правцевою паличкою, вражає нервову систему та проявляється судомами скелетних м’язів.

Механізм зараження – рановий. Мікроб може проникнути в організм людини через дрібні, частіше колоті рани, при побутових та сільськогосподарських травмах.

Захворювання можливе при укусах, опіках чи відмороженнях. Безпосередньо від хворої людини правець не передається.
Профілактика правця може бути як завчасною, так і терміновою. Це як раз той випадок, коли краще заздалегідь перестрахуватися і зробити щеплення!

Уважаемый доктор, мне 67 лет. Я ре­гулярно прохожу онкоосмотр, и мне на протяжении 4-х лет говорят, что по маз­ку у меня воспаление. Жалоб у меня нет. Муж умер. Назначают свечи, а в следующий раз - опять воспаление. Почему? (Евгения Филимоновна)

Заболевания женской половой сферы: рак молочной железы, рак шейки матки, рак матки и рак яичников-зани­мают одно из первых мест среди онкологических заболеваний. Несмотря на то, что количество онкологических больных с каждым годом увеличивается, в последнее время заболевания выявляются чаще в начальных стади­ях, что позволяет успешно их лечить.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com