В

а

ж

л

и

в

о

 
 
lepr33 lepr22

leprApparat      20.02 2018 року в ПБ №3 міста відбулося вручення операційної відеолапараскопічної стійки колективу закладу. На заході були присутні: Перший заступник міського голови Криленко В.І., народний депутат України Козир Б.Ю., голова адміністрації Заводського району м. Миколаєва Дмитрук В.М., начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В., представники медичної спільноти міста та колективу пологового будинку.

      Операційна відеолапароскопічна стійка з набором хірургічних інструментів для малоінвозивних хірургічних втручань придбана для пологового будинку №3 м. Миколаєва за рахунок державної субвенції 2000 тис. грн., виділеної за сприяння депутата Верховної Ради України Козиря Бориса Юрійовича, та співфінансування з місцевого бюджету м. Миколаєва у сумі 60,000 тис. грн.
      Стійка укомплектована сучасним обладнанням та інструментами провідних європейських виробників: KaplStorzCmbH&Co.KG (Німеччина) та ErleElektromedizinGmbH (Німеччина).
      Ендоскопічні методи діагностики та лікування, які з’явилися в клінічній практиці, значно розширили можливості лікарів в лікуванні ряду гінекологічних захворювань. Більш того, відповідно рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ),  пацієнтка з безпліддям не може вважатися повністю обстеженою, якщо при підозрі на патологію порожнини матки, їй не було проведено гістероскопію.

          Гістероскопія визнана золотим стандартом вивчення порожнини матки при підозрі на патологію ендометрію або внутрішньо порожнинну патологію матки.

           Переваги Гістероскопії:

  1. Відсутність розрізів на передній черевній стінці, мінімальне пошкодження стінок матки, незначна крововтрата і як наслідок – короткий період реабілітації та відсутність післяопераційних ускладнень.
  2. Процедура проводиться під відеоконтролем, що дає змогу провести її з найбільшою точністю та ефективністю.
  3. Під час гістероскопії є можливість виконання прицільної біопсії  тканин органу для подальшого дослідження.
  4. При гістероскопії незмінені ділянки ендометрію залишаються не пошкодженими, не відбувається формування рубця на матці, що в подальшому сприятливо позначається на розвитку вагітності та в пологах.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com