В

а

ж

л

и

в

о

 
 

ActionVaccine4

      29.10.2017р. на центральній пішохідній вулиці нашого міста - Соборній, з ініціативи ROTARY-клубу Миколаїв, за участю міського управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради а також за підтримки волонтерських груп медичного інституту ЧНУ ім.  Петра Могили та Миколаївського коледжу культури і мистецтв була проведена акція "Вакцинація збереже націю". Метою акції було інформування населення про незаперечні  методи захисту дітей від інфекційних хвороб - вакцинації.

      В акції взяли участь міський педіатр Заміхановська Вікторія Василівна, спеціаліст першої категорії відділу з охорони материнства та дитинства  управління охорони  здоров'я Миколаївської міської ради  Попова Олена Сергіївна, заступник головного лікаря ЦПМСД №6 Челенгірова Лариса Анатоліївна,  заступник головного лікаря  з материнства та дитинства ЦПМСД №2 Довбуш Тетяна Михайлівна, завідуюча  педіатричним відділенням №1 міської дитячої лікарні №2 Жеронкіна Любов Степанівна,  а також лікарі-педіатри,  сімейні лікарі  та медичні сестри закладів охорони здоров’я  міста.

 ActionVaccine1

      Городяни при спілкуванні з медиками мали можливість отримати вичерпну інформацію про наявність препаратів для вакцинації в закладах охорони здоров’я міста  Миколаєва, схемах вакцинації, підготовці дітей до щеплень.  Волонтери всім бажаючим роздавали барвисті буклети "Календар щеплень", "Щеплення - єдиний оберіг", "Поліомієліт. Найголовніше про небезпечну хворобу", а маленьким городянам були презентовані стікери, які символізуватимуть дві краплі оральної поліомієлітної вакцини і книжки-розмальовки з тематикою про необхідність вакцинації.  Також  в рамках проведеної інформаційної акції "Вакцинація збереже націю" було проведено анкетування батьків про користь вакцинації дитячого населення.

ActionVaccine3

ActionVaccine5

ActionVaccine2

 

Відповідальне батьківство - здорові діти! 

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com