В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Медична колегія

управління охорони здоров’я
Миколаївської міської ради
за  підсумками  роботи  галузі
в  2016 році.

P1010045 r

      25 січня 2017 року відбулася медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за підсумками роботи галузі охорони здоров’я міста в 2016 році, в якій прийняли участь міський голова О. Ф. Сенкевич, заступник міського голови Є. В. Шевченко, заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Ю. К. Дячук, представники засобів масової інформації, головні лікарі лікувально-профілактичних закладів міста, їх заступники з лікувальної та поліклінічної роботи, міські позаштатні фахівці.

P1010048 r

      На початку роботи колегії начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Л. Ю. Дергунова ознайомила присутніх з порядком денним та кадровими змінами. За довголітню плідну роботу Почесною грамотою управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради була нагороджена заступник головного лікаря Миколаївської дитячої лікарні №2 Альбещенко О.В.. Присутнім представлена заступник головного лікаря МДЛ №2 - Кравцова Н.Я..
      В головній доповіді начальник управління Л. Ю. Дергунова відмітила основні показники роботи галузі в 2015-2016 роках, зупинилася на проблемних питаннях, які потребують додаткової уваги та вирішення в 2017 році. Велику увагу доповідач приділила фінансовому забезпеченню галузі в поточному році, використанню бюджетних коштів закладами охорони здоров’я, подякувала всім медичним працівникам за гарну командну працю та готовність своєчасно підставити своє плече.

P1010070 r

      Далі, на медичній колегії виступив міський голова Олександр Федорович Сенкевич, який також висловив слова подяки медикам за проведену роботу та за реалізацію запропонованих медиками ініціатив - відмітивши, що колективи, люди - це найголовніше, тому така буденна необхідність – придбані в 2016 році халати – стали святом для медичних працівників. Ця подія, та і ряд інших, а саме придбання новітнього медичного обладнання, постійна підтримка міської ради в питаннях забезпечення галузі і надалі надихатиме владу на нові завдання: покращити та скласти комфортні умови перебування хворих в лікарнях та поліклініках міста. «… це непоказові речі, але дуже необхідні при тому, що вони здавалися б звичайні…». Міський голова зазначив, що міська влада залишається прибічником розширення мережі сімейних амбулаторій – «… це просто і звично для мешканців, що живуть поряд, особливо для людей похилого віку - це комфортно..» та що, «..комп’ютеризація медичної галузі - це необхідність! Влада ставить завдання створення електронного реєстру пацієнтів - це у значній мірі полегшить роботу та додасть їй необхідної якості».

P1010079 r

P1010080 r

P1010085 r

      Після виступу міського голови був проведений брифінг з представниками засобів масової інформації. На запитання журналістів відповідали начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Л. Ю. Дергунова, заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Ю. К. Дячук, завідуючий прес-центром УОЗ Миколаївської ОДА Ю.М. Багрянцев, міський позаштатний терапевт УОЗ Миколаївської міської ради Г.К. Горбенко, головні лікарі пологового будинку №1 Є.П. Волохов та пологового будинку №3 А.І. Панін.

P1010087 r

      З підсумками роботи по наданню медичної допомоги жінкам та дітям у 2016 році ознайомила присутніх начальник відділу з охорони материнства та дитинства управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради В.В. Заміхановська.

P1010090 r

      З аналізом роботи миколаївських міських лікарень в 2016 році виступив В. В. Фаюк заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради, який висвітлив основні показники діяльності стаціонарів, зосередивши увагу присутніх на наданні медичної допомоги хворим з онкологічною патологією та ефективності використання ліжкового фонду.

P1010092 r

      Питання підсумків роботи первинної ланки медико-санітарної допомоги жителям Миколаєва за 2016 рік висвітлив у своїй доповіді міський фахівець з загальної практики – сімейної медицини управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради А. В. Бабін.

P1010093 r

      У своєму виступі заступник начальника управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Ю. К. Дячук подякував медичним працівникам міста за сумлінну працю в 2016 році, порівняв основні показники роботи галузі охорони здоров’я міста та області, а також розповів присутнім про напрямки подальшого реформування медицини, які в даний час розглядаються в Міністерстві охорони здоров’я України.

 

 

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com