В

а

ж

л

и

в

о

Avgan1      15 лютого 2018 року в Україні відзначається День 29 річниці виводу військ з Афганістану. Воєнні події стали історією, а ті, хто там був – ветеранами, учасниками бойових дій.

Детальніше...


2 1

       1.02.18 року Миколаївській міській лікарні швидкої медичної допомоги Тарасом Кремінем, Ігорем Бриченко та Вадимом Підберезняком були подаровані 10 сидячих каталок для пацієнтів.
      Колективи приймального відділення, відділень урології і травматології щиро вдячні друзям лікарні за реальну допомогу, участь в їх нелегкій роботі та підтримці пацієнтів.

Детальніше...


Грамота Церкви МЛШМД 2

      14 січня 2018 року Синодальне управління військового духовенства Української православної церкви Київського патріархату високо оцінило вагомий внесок та професіоналізм медичних працівників Миколаївської міської лікарні швидкої медичної допомоги.


BronhoScop39

      29 грудня до міської лікарні швидкої медичної допомоги завітали Народні депутати України Тарас Кремінь, Ігор Бриченко та Вадим Підберезняк. Почесні гості привезли лікарні подарунки – високовартісний та найсучасніший бронхоскоп і шафу для стерилізації.

      Нове обладнання передано до реанімаційного відділення.

Детальніше...


Новорічний подарунок від депутата.

22

      Депутат Миколаївської міської ради  Римар Є.В. привітав колектив Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1 з Новорічними святами та Різдвом Христовим. Побажав всім міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі, миру та злагоди в сім’ях та миру в нашій державі. Для поліпшення умов праці робітників закладу подарував дві мікрохвильові печі в кімнати відпочинку в амбулаторію № 3 на пров. Кобера 15 А  і амбулаторію № 4 вул. Театральна 37А.

Детальніше...


NewYear      Управління охорони здоров’я інформує, що 0 17:00 19 грудня 2017 року в Палаці творчості учнів м. Миколаєва відбудеться благодійний вечір до святкування дня Святого Миколая.
      Вже традиційно щорічно за кошти, зібрані городянами в цей день, придбана апаратура для реанімаційного відділення МДЛ №2. І сьогоднішнє свято – не виняток.
      Медична громада запрошує до участі в благодійному вечері всіх благодійників, щирих та небайдужих з відкритими до чужої дитячої біди серцями.

Навіть самий незначний внесок, зроблений сьогодні, може врятувати життя маленькій людині!


4      Щиро дякують дітлахи, які перебувають на лікуванні в міській дитячій лікарні №2, Святого Миколая в обличчі представників ТОВ «Баніса Енерджі Юкрейн»!
      Прокинувшись ранком 19 грудня кожна дитина побачила під своєю подушкою дуже смачний солодкий подарунок.

Детальніше...


Statist2

   Працівникам статистики сьогодні привітання,
   Бажаємо  вам здоров’я, любові та кохання.
   І років радісних і довгих вам прожити,
   І у житті ніколи не тужити.
    Бажаємо успіхів великих у роботі,
    Й побільше творчих Вам натхнень.
    Нехай минають завжди всі турботи,
    І хай приносить радість кожний день.

Детальніше...


USeluk 15-16 листопада 2017 року Міністерство охорони здоров’я України провело нараду з представниками регіональних департаментів, на якій була присутня начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради І.В. Шамрай, щодо впровадження медичної реформи в Україні. Зустріч минула у форматі взаємних консультацій розробників реформи і фахівців. Ключовими темами наради були перші основні кроки впровадження реформи: автономізація медичних закладів, розвиток системи eHealth, запуск Національної служби здоров’я України.

      Ключовими темами наради були перші основні кроки впровадження реформи: автономізація медичних закладів, розвиток системи eHealth, запуск Національної служби здоров’я України.

      Нарада «Формування системи охорони здоров’я в Україні у 2018 році: первинна медична допомога, нові фінансові механізми, створення національної служби здоров’я, організація медичної допомоги матерям і дітям у контексті реформи» організована за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Детальніше...


bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

Joomla templates by Joomlashine