В

а

ж

л

и

в

о

Statist2

   Працівникам статистики сьогодні привітання,
   Бажаємо  вам здоров’я, любові та кохання.
   І років радісних і довгих вам прожити,
   І у житті ніколи не тужити.
    Бажаємо успіхів великих у роботі,
    Й побільше творчих Вам натхнень.
    Нехай минають завжди всі турботи,
    І хай приносить радість кожний день.

Детальніше...


USeluk 15-16 листопада 2017 року Міністерство охорони здоров’я України провело нараду з представниками регіональних департаментів, на якій була присутня начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради І.В. Шамрай, щодо впровадження медичної реформи в Україні. Зустріч минула у форматі взаємних консультацій розробників реформи і фахівців. Ключовими темами наради були перші основні кроки впровадження реформи: автономізація медичних закладів, розвиток системи eHealth, запуск Національної служби здоров’я України.

      Ключовими темами наради були перші основні кроки впровадження реформи: автономізація медичних закладів, розвиток системи eHealth, запуск Національної служби здоров’я України.

      Нарада «Формування системи охорони здоров’я в Україні у 2018 році: первинна медична допомога, нові фінансові механізми, створення національної служби здоров’я, організація медичної допомоги матерям і дітям у контексті реформи» організована за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Детальніше...


MDP3 ChildHom1

      13 листопада 2017 року в світі відзначається День Добра. В цей день медичні працівники Миколаївської дитячої поліклініки № 3 відвідали Миколаївський обласний Будинок дитини та мали добру нагоду допомогти дітям, які залишилися без батьківського піклування.

Детальніше...


IMG 3774 r

      Всесвітній день діабету відзначають щорічно для координації зусиль у боротьбі проти цієї недуги, підвищення знання суспільства про діабет, його причини, симптоми та ускладнення, щоб нагадати про те, що поширеність діабету невпинно зростає.

Детальніше...


IMG 20171102 143522

      2 листопада 2017 року на базі міської лікарні №1 Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області спільно із керівництвом лікарні організувало та провело тактико – спеціальне навчання (ТСН) з питань гасіння пожежі, евакуації хворих, надання медичної допомоги потерпілим та організації взаємодії персоналу і рятівників під час можливого виникнення пожежі в закладі охорони здоров’я.

Детальніше...


ActionVaccine4

      29.10.2017р. на центральній пішохідній вулиці нашого міста - Соборній, з ініціативи ROTARY-клубу Миколаїв, за участю міського управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради а також за підтримки волонтерських груп медичного інституту ЧНУ ім.  Петра Могили та Миколаївського коледжу культури і мистецтв була проведена акція "Вакцинація збереже націю". Метою акції було інформування населення про незаперечні  методи захисту дітей від інфекційних хвороб - вакцинації.

Детальніше...


      За останні тижні спостерігається незначний зріст захворюваності на грип та ГРВІ по місту Миколаєву, що відповідає щорічним сезонним підйомам.

      ГРВІ – це велика група гострих вірусних захворювань,які характеризуються повітряно-крапельним шляхом передачі та переважним ураженням верхніх дихальних шляхів. Грип є найбільш поширеним гострим респіраторним вірусним захворюванням, особливістю якого є важкий перебіг та значна кількість ускладнень. Джерелом інфекції є хвора людина. Сприйнятливість до грипу дуже висока, особливо у людей з групи ризику (діти до 14 років, вагітні, люди похилого віку, особи з хронічними захворюваннями).

      Найефективнішим засобом профілактики грипу є вакцинація. Оптимальний час введення вакцини – початок осені (вересень–жовтень). Разом з тим, щеплення рекомендують робити і в більш пізні терміни – впродовж всього сезону грипу. Всупереч поширеному міфу, вакцинація не ослаблює, а посилює здатність організму протистояти грипу. Імунітет після введення вакцини формується через 7-14 днів.

Детальніше...


Reforma

     18 жовтня 2017 року відбулася нарада керівництва Міністерства охорони здоров’я України, в якій прийняли участь начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Георгієв П.В. та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. На нараді були висвітлені питання, що стосуються медичної реформи. В.О. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун наголосила, що зміни в системі охорони здоров’я вже почалися. Впроваджується система госпітальних округів, діє програма «Доступні ліки», у тестовому режимі працює електронна система обліку. Розглянуті переваги реформи для пацієнтів, лікарів та держави.

Детальніше...


Remont

     Після проведення ремонту відкрилося фізіотерапевтичне відділення міської дитячої поліклініки №4. Ремонт проведено за кошти, виділені депутатом міської ради.

     Завдяки проведеному ремонту у відділенні стало затишно та зручно, значно поліпшилися умови перебування пацієнтів та умови праці медичних працівників.

     За 9 місяців поточного року у фізіотерапевтичному відділенні дитячої поліклініки проліковано 3282 дитини із захворюваннями дихальної, серцево-судинної, нервової, травної систем, опорно-рухового апарату, очей та ЛОР-органів.

Детальніше...


bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

Joomla templates by Joomlashine