В

а

ж

л

и

в

о

ti WTD Symbol No Type RGB.jpg 2

 

13 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби з тромбозом

Детальніше...


Roses 250 225

      11 жовтня 2017 року в управлінні охорони здоров’я облдержадміністрації відбулося засідання круглого столу, з питань епідемічної ситуації з кору по Україні та області,в якому взяла участь начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Шамрай І.В. Обласний позаштатний дитячий імунолог Оскіна Т.В. доповіла, що на території Миколаївської області зареєстровано 16 випадків захворювань на кір, із них 7 дітей.
      В області є тенденція до росту захворювання. Щоб не розповсюджувалась хвороба має бути вакциновано 95% населення. По області 65% дітей вакциновано проти кору, в місті вакцинація складає 65,9 %. Батьки можуть приводити своїх дітей на безкоштовну вакцинацію, усі заклади охорони здоров’я забезпечені вакциною в достатньої кількості.


DayHard1

Стан захворюваності на кір в м. Миколаєві

      За 9 місяців 2017 року в Місті Миколаєві захворіло на кір 2 дорослі особи віком 29 років та 65 років. В них дані про щеплення відсутні. Серед дітей захворюваності на кір не зареєстровано.
      В закладах охорони здоров’я міста на 10 жовтня 2017 року є в наявності вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи – КПК «Пріорікс» Бельгія.
      Уберегтися від кіру можна лише зробивши щеплення! Якщо ваша дитина не щеплена, управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради рекомендує звернутися до центрів ПМСД за місцем проживання та не відтерміновувати забезпечення безпеки своїх дітей.


1212 1313

      6 жовтня у великій сесійній залі обласної ради керівникам закладів охорони здоров’я області представлено начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павла Георгієва.
      Перший заступник голови облдержадміністрації В'ячеслав Бонь під час представлення очільника управління привітав медичну галузь з цією важливою подією та відзначив значущість реформ медичної галузі, що реалізуються нині в Україні. До привітань приєдналась і начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.


DayOld1

Люди похилого віку,
Серцем молоді,
Ви йдете з мрією
Вниз по схилу років…

Ми вас вітаємо,
В день такий бажаємо,
Щоб не знали горя,
Сліз, образ і бід.

Щоб у зморшках-промінцях
Сонечко грало,
Щоб на небі життя
Хмаринок менше стало.

Нехай множиться здоров’я
Лише від року в рік,
Не хворіти вам, милі,
Жити вам без турбот!

Детальніше...


DayHard1


      Адміністрацією міської дитячої лікарні №2 відреаговано на публікації щодо дитячого майданчика. Звичайно, недоліки на дитячому майданчику усунуто: цвяхи замінили на шурупи, зламаний кут пісочниці відремонтували, (хоча ще 15.08.2017 він був цілим) і звичайно терміново купили пісок (хоча спонсори обіцяли безкоштовно завезти його 29.08.2017). Наразі готується проект утеплення фасаду, куди буде включено й облагороджування території з новим дитячим майданчиком. У майбутньому всі старі конструкції будуть замінені на нові.

Детальніше...


GroysmanInDL2 3

      17 серпня 2017 року в рамках робочого візиту в Миколаївську область прем’єр-міністр України Володимир Борисович Гройсман відвідав Миколаївську дитячу лікарню №2 де зустрівся та поспілкувався з працівниками закладу. Медичні працівники висловили прем’єру свої побажання щодо прискорення проведення реформування галузі охорони здоров’я. В свою чергу Володимир Гройсман ознайомив медиків з основними відправними точками в реформуванні медицини в Україні.

      Прем’єр-міністр України ознайомився з роботою інтерактивного стола для вивчення анатомії студентами-медиками, який представив ректор ЧДУ ім. Петра Могили Клименко Л.П. та, який використовують для навчання студентів-медиків в цьому навчальному закладі. Володимир Гройсман зазначив, що це інноваційний метод навчання, який має бути широко впроваджений в учбовий процес в медичних ВУЗах по всій країні.

Детальніше...


      МОЗ України пропонує Кабміну перенести обов’язкову вимогу щодо здійснення закладами охорони здоров’я закупівлі та відпуску на пільгових умовах або безоплатно лікарських засобів, включених до Національного переліку основних лікарських засобів на 1 січня 2018 року.

      Міністерство охорони здоров’я України на найближчому засіданні Уряду винесе на розгляд членів Кабміну проект змін до Урядових постанов, який розроблено, щоб відтермінувати введення в дію вимоги щодо здійснення закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, закупівлі лікарських засобів, зареєстрованих в Україні та включених до Національного переліку основних лікарських засобів – до кінця року.

      Про це ідеться у підготовленому МОЗ проекті постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 333 та від 17 серпня 1998 р. № 1303».

      Для ознайомлення громадськості проект Урядової постанови «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р. № 333 та від 17 серпня 1998 р. № 1303» опублікований на сайті МОЗ за посиланням: http://moz.gov.ua/ua/print/Pro_20170810_0.html

Детальніше...


bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

Joomla templates by Joomlashine