В

а

ж

л

и

в

о

 
 

Подяка

Діти1 Діти4

  Адміністрація, педагогічний колектив, батьківська громада Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 імені Саражана В.Г. висловлюють найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто, не жаліючи зусиль і часу, приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

  13.06.18р. на території КЗ ММР «ЦПМСД №5» відбулися спеціальні об’єктові навчання з питань цивільного захисту , за участю представника УОЗ ММР – Руденко Г.Х та представників ДСНС на тему: «Дії персоналу в КЗ ММР «ЦПМСД № 5» (сімейній амбулаторії №2 і адміністрації) при виникненні пожежі в приміщенні з проведення евакуаційних заходів та наданням медичної допомоги потерпілим».

TrenZ5 1

  МЕТА НАВЧАННЯ: Відпрацювання практичних дій штабу керівництва та формувань ЦЗ, практичних дій працівників під час виникнення пожежі в каб№12 приміщенні Комунального закладу Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5» сімейної амбулаторії №2.

DayMpMDP4 3

   У міській дитячій поліклініці №4 з нагоди святкування Дня медичного працівника відбувся урочистий захід, на якому кращі з кращих медичних працівників були удостоєні почесних грамот та грошових премій від адміністрації та профсоюзного комітету закладу.

  12 червня в Миколаївському академічному українському театрі драми та музичної комедії відбулись урочисті збори з нагоди Дня медичного працівника.

1 2

  З професійним святом медичних працівників привітали зі сцени театру голова облдержадміністрації Олексій Савченко, заступник голови обласної ради Андрій Кротов, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Оксана Черненко, начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, голова обласної ради профспілок Юрій Толмачов і голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Євгенія Заяць.

СПИД1

Діти 1

    01.06.2018 року міський голова м. Миколаєва Сєнкевич О.Ф. поздоровив ювіляра, депутата Миколаївської міської ради, голову постійної комісії Миколаївської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді та спорту Мотуза С.В. з днем народження та вручив йому з цієї нагоди Подячний лист міського голови. Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради приєднується до всіх привітань і бажає нагородженому міцного здоров’я, натхнення та нових досягнень.

Діти в МДЛ2 Діти в МДЛ2 Діти в МДЛ2

  У Міжнародний день захисту дітей до міської дитячої лікарні №2 завітав з привітаннями та подарунками депутат від БПП Римарь Євген Вікторович. Лікарня отримала 30 комплектів білосніжної постільної білизни.

Дякуємо за небайдужість та турботу до дітей!

Діти в МДЛ2 Діти в МДЛ2 Діти в МДЛ2

  Також, у Міжнародний День захисту дітей, до міської дитячої лікарні №2  завітали представники «Юнекс Банк». У цей святковий день вони підняли настрій діточкам  різнокольоровими кульками. Приємно, коли хворієш, отримати заряд позитиву та уваги.

Дякуємо!

DefChil1_tit.jpg

Заходи закладів охорони здоров’я
міста до святкування Міжнародного
Дня захисту дітей (01.06.2018)

  В закладах охорони здоров’я 1 червня 2018 року заплановано ряд заходів, пов’язаних з святкуванням Міжнародного Дня захисту дітей, а саме:

-   Привітання маленьких пацієнтів з вручення солодких подарунків (смаколиків) (дитяче відділення міська лікарня №5, міська дитяча лікарня № 2;

-   Консультативні відвідування дітей-інвалідів на дому лікарями-педіатрами та огляд дітей з категорії соціально незахищених верств (КЗ ММР «ЦПМСД № 3», КЗ ММР «ЦПМСД №5»);

-   Відвідування з привітанням багатодітних сімей (КЗ ММР «ЦПМСД №5»);

-   Благодійна акція «Серце до серця», де заплановано зібрати кошти на лікування хворих дітей (міський пологовий будинок №3);

-   Консультації юрисконсульту з питань правового захисту дитини (міський пологовий будинок №2);

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com