л

и

в

о

Tenis1    02 травня 2018 року відбувся обласний турнір ветеранів з настільного тенісу за участю медичних працівників комунального закладу Миколаївської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 4».ІІ місце в цих змаганнях виборола лікар загальної практики сімейної медицини КЗ ММР «ЦПМСД№ 4» – Карлюченко Л.В.

11 травня 2018 року пройшла першість з настільного тенісу серед медичних закладів міста Миколаєва. Судді оцінювали успішні виступи у особистому змаганні, індивідуальну техніко-тактичну підготовку кожного гравця. ІІ місце в особистому заліку виборов завідувач сімейної амбулаторії №2 КЗ ММР«ЦПМСД №4» Козирев В.В., а в командній грі медичні працівники КЗ ММР «ЦПМСД №4» вибороли ІІІ місце.

Tenis2

Адміністрація КЗ ММР «ЦПМСД №4» щиро вітає медичних працівників – переможців», призерів та учасників змагань!
    Дякує за чудову гру й бажає міцного здоров’я, наснаги та нових спортивних вершин.