В

а

ж

л

и

в

о

 
 

     Лікарня швидкої медичної допомоги останні роки втілює новітні технології та методики лікування хворих. Розвиваються малоінвазивні оперативні втручання, реконструкції та діагностичні маніпуляції. Пів року тому лікарі травматологічного відділення МЛШМД отримали досвід на тематичних циклах в НДІ України та в закордонних клініках (Австрія, Німеччина ) з ендопротезування тазостегневих та колінних суглобів.
     Перші операції проводились за участю провідних фахівців міст Харкова, Києва, Херсону, Запоріжжя та Одеси. Кожна операція наближала спроможність виконувати їх самостійно лікарями МЛШМД міста Миколаєва. Обережність та неупередженість в цьому питанні викликана насамперед повагою до пацієнтів та їх здоров’я. Найважливіше для нас було одужання оперованих пацієнтів в період навчання лікарів, недопущення відношення до них як до «експериментальних» випадків. На сьогодні вже виконано понад 25 втручань. З них декілька тотальних двополісних ендопротезувань, які є найбільш важкими та відповідальними. Почали виконуватись оперативні втручання з застосуванням артроскопічної техніки. Сподіваємось на розвиток сучасної травматології в умовах МЛШМД, на користь наших мешканців.

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com