В

а

ж

л

и

в

о

За останній тиждень з 04.12.2017 по 11.12.2017 (49 тиждень епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ) захворіло 2977 мешканців міста Миколаєва, в тому числі 886 школярів.

Збільшилася кількість госпіталізованих дітей, хворих на грип і складає 139 дітей до 18 років проти 137 госпіталізованих дітей за час 48-го тижня епідемічного сезону захворюваності на грип.

З 01.12.2017 по 08.12.2017 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 80 малюків, з них 43 хлопчики та 37 дівчаток.

Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

flue       За останній тиждень з 27.11.2017 по 04.12.2017 (48 тиждень епідемічного сезону захворюваності на грип та ГРВІ) захворіло 2886 мешканців міста Миколаєва , в тому числі 968 школярів. Збільшилася кількість госпіталізованих дітей, хворих на грип і складає 137 дітей до 18 років проти 112 госпіталізованих дітей за час 47-го тижня епідемічного сезону захворюваності на грип.

      Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради нагадує, що вакцинація є найефективнішим способом профілактики грипу. Щеплення можна робити впродовж всього сезону - з жовтня до березня. Імунітет після введення вакцини формується через 7-14 днів.

Детальніше...

З 24.11.2017 по 01.12.2017 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 77 малюків, з них 42 хлопчики та 35 дівчаток.

Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.

Svich1

«ВІЛ/СНІД. Чи існує загроза для кожного з нас?».

      У всесвітній день боротьби зі СНІДом для молоді був проведений семінар - відеолекторій «ВІЛ/СНІД. Чи існує загроза для кожного з нас?», який дав змогу учасникам ще раз задуматися про збереження свого здоров‘я, безпечну поведінку, уміння вчасно зупинитися та сказати «Ні!». Головне, що не тільки в цей день, а і на протязі всього року у відділенні «Клініка, дружня до молоді» всі охочі, а це молодь до 24-х річного віку, можуть пройти безкоштовне тестування на ВІЛ/СНІД швидкими тестами (результат через 10-15 хвилин), отримати консультації фахівців щодо профілактики, діагностики та лікування ВІЛ, отримати інформаційні матеріали і засоби особистого захисту.

Детальніше...

      Управління охорони здоров’я виражає свою вдячність депутатському корпусу Миколаївської міської ради за вагомий фінансовий внесок у 2017 році

Детальніше...

baas1Депутат Миколаївської обласної ради Басс Владислав Анатолійович вручив пристрій для проявлення медичних рентгенівських плівок "Коdаk", який закуплено за депутатські кошти в розмірі 200 тис. грн.
Медичні працівники подякували Бассу В.А. за розуміння проблем первинної ланки в наданні медичної допомоги.
Впровадження проявочної машини дає змогу зменшити чергу пацієнтів в рентгенкабінет та полегшити працю рентген лаборантів.

Детальніше...

CPMSD5migeja

      28.11.17р. в с. Мигія Первомайського району відбулася конференція за участю головних лікарів ЦПМСД м. Миколаєва, щодо результатів пілотного проекту «Сталість ВІЛ послуг» у м. Первомайську та Первомайського району м. Миколаєва.
На конференції був представлений досвід та результати реалізації пілоту «Сталість ВІЛ послуг» щодо побудови стійкої моделі надання послуг у сфері ВІЛ.
      На конференції були підведені підсумки реалізації завдань пілоту, запропоновані подальші кроки щодо забезпечення життєздатності результатів пілоту після його завершення.

Детальніше...

    Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради повідомляє: всі заклади охорони здоров’я м. Миколаєва надають медичну допомогу трудовим мігрантам, які повернулися в Україну, та членам їх сімей.
    З виниклих  проблемних питань при отриманні медичної допомоги та з метою їх оперативного вирішення рекомендуємо, цій категорії громадян,  звертатися безпосередньо до адміністрації відповідних закладів.

child2

З 17.11.2017 по 24.11.2017 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 88 малюків, з них 47 хлопчиків та 41 дівчинка.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.


НА БАЗІ МДП №4 МІСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ
АЛЕРГОЛОГ ПРОВОДИТЬ ЗАНЯТТЯ ДЛЯ

      батьків в астма-школі:

“Харчова алергія”,

ЯКЕ ВІДБУДЕТЬСЯ 16.12.2017 РОКУ О 10.00 ЗА АДРЕСОЮ

ВУЛ .ЧКАЛОВА 93 КАБ.9

Інформація за т.24-91-30 З 11.00 ДО 15.00


logo2Продовжуємо відповідати на ваші питання щодо медичної реформи.

31. Чи запрацює в Україні страхова медицина?

Фактично з 2018 року в Україні починає працювати національна солідарна страхова система, яка буде покривати лікування кожного українця.

Будь-яка страхова система складається з трьох частин: збір коштів з населення, акумулювання їх в пул ризиків та адресні виплати за надані пацієнтам послуги. Медична реформа, ухвалена Парламентом, буде працювати так само. Внески збираються в бюджет через систему загального оподаткування (ПДВ, яке сплачують усі з будь-якої покупки), акумулюються на казначейських рахунках. Національна служба здоров'я України оплачує медичні послуги та ліки, що входять в національну програму медичних гарантій.

Це класична солідарна система: неважливо скільки ви витрачаєте і які сплачуєте податки зі споживання, ви все одно отримаєте медичну допомогу.

Всі послуги, аналізи, дослідження, ліки, які надаються за державною програмою медичних гарантій, будуть для пацієнтів на 100% безоплатними.

Кожен українець знатиме, що саме оплачує держава, і самі обиратимуть лікарні, де вони отримають ці послуги.

Детальніше...


dayPed

ВІТАЄМО !

      Людство зобов’язане дати дитині найкраще - Декларація ООН про права дитини.
      Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку.
      Свято - Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року. За даними проекту DilovaMova.com, спочатку дата святкування Дня дитини рекомендувалася виключно на розсуд кожної держави, яка визнає для себе доцільним відзначати цей день. Так, у колишньому СРСР, а зараз і в багатьох суверенних державах, виник Міжнародний день захисту дітей, який відзначається 1-го червня. Пізніше, 20-го листопада 1959-го року прийняли «Декларацію прав дитини». Потім, в 1989-му році, також 20-го листопада всесвітнім співтовариством була прийнята «Конвенція прав дитини» та питання з єдиної для всіх датою святкування цього дня було вирішено само собою. Тепер в офіційних документах всесвітньої організації об’єднаних націй фігурує саме ця дата.

Детальніше...


З 10.11.2017 по 17.11.2017 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 74 малюки, з них 48 хлопчиків та 26 дівчаток.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.


    Щорічне щеплення від грипу – це найкращий спосіб:
- зменшити ризик захворіти на грип,
- зменшити ризик серйозних ускладнень, госпіталізації і смерті.

    Станом на 17.11.2017 року по місту Миколаєву щеплено проти грипу 1208 осіб, з них дітей до 17 років – 182, дорослих – 1026.
Серед щеплених 1154 особи із груп ризику, серед яких:
- особи з хронічними захворюваннями – 47
- особи віком понад 60 років – 10
- особи які перебувають у інтернатах,будинках дитини – 64
- персонал медичних закладів – 771
- персонал дошкільних,середніх та інших навчальних закладів – 49
- діти загальноосвітніх навчальних закладів – 93
- персонал підприємств, установ та організацій – 120

  Вакцинуйтесь!
Вакцинація є найефективнішим способом профілактики грипу. Щеплення можна робити впродовж всього сезону грипу – з жовтня до березня. Імунітет після введення вакцини формується через 7–14 днів.


MDP3chess

      11 листопада 2017 року команда МДП №3 в складі лікаря з ультразвукової діагностики – Гіржева О.А. та сестри медичної з масажу – Нікішин І.В., брала участь в змаганнях з шахів серед працівників закладів охорони здоров’я, присвячений пам’яті Хайсіна В.Ф.

      Команда Миколаївської дитячої поліклініки № 3 посіла І командне місце. Переможці в турнірі отримали право представляти Миколаївську область у Всеукраїнській спартакіаді працівників охорони здоров’я у 2018 років.


child1

З 03.11.2017 по 10.11.2017 року, в пологових будинках м. Миколаєва народилось 98 малюків, з них 58 хлопчиків та 40 дівчаток.
Миколаївський інформаційно-аналітичний центр медичної статистики.


  9 листопада 2017 року представники медичної громади м. Миколаєва прийняли участь в зустрічі з представниками коаліції Реанімаційного пакету реформ та МОЗ України в рамках Всеукраїнського туру «ЗміниТИ: взаємодія заради змін» на тему «Якою має бути реформа спеціалізованої та вузькоспеціалізованої медичної допомоги?»
  Зустріч організована, щоб зібрати позиції представників найактивніших спільнот місцевих громад для розробки системних змін в Україні.
   Були обговорені питання:
- Як провести реорганізацію закладів охорони здоров’я у комунальні підприємства?
- Якою має бути модель оплати додаткових послуг?
- Як налагодити ефективне використання надлишкового майна?


privivka-ot-grippa

        В Україні розпочався і триває сезон захворюваності на грип. І хоча активність грипу залишається низькою (у жодній з областей епідемічний поріг захворюваності на грип та гострі респіраторні захворювання (ГРЗ)не перевищений), саме час подбати про захист.

       Особливо важливими профілактичні щеплення для людей із групи ризику – дітей, вагітних та породілль, осіб, старших 65 років, осіб з ослабленим імунітетом, онкологічними, хронічними та неврологічними (хвороби головного та спинного мозку, церебральний параліч, епілепсія, інсульт, розумова відсталість) захворюваннями, ожирінням, а також медичних працівників. Для цих людей грип становить особливу загрозу.

Детальніше...


Сторінка 1 із 24

bann comin

Гаряча лінія УОЗ Миколаєва

tel

8(0512) 37-32-28
Черговий по УОЗ

8(0512) 50-13-02
Цілодобові консультації населенню міста з питань медичної допомоги надає старший черговий лікар зміни швидкої медичної допомоги

8(0512) 37-11-63
Телефон довіри УОЗ м. Миколаєва
щоденно (понеділок-п'ятниця) з 8:30-17:00

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Нове на сайті

Joomla templates by Joomlashine